مشخصات فیلتر پست کربن تک

مشخصات فیلتر پست کربن تک

فیلتر پست کربن تک یکی دیگر از انواع فیلتر پست کربنی است که در دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس قرار می گیرد.

این فیلتر در مرحله پنجم به صورت اینلاین بعد از ممبران و مخزن قرار دارد که کربن این فیلتر نیز همانند دو فیلتر کربنی قبل که در مراحل دوم یعنی فیلتر کربن اکتیو و مرحله سوم فیلتر کربن بلاک بر پایه گیاهی می باشد و از زغال پوسته نارگیل تهیه شده است.

فیلتر پست کربن تک دارای تخلخل بسیار می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است. فیلتر پست کربن تک ساخت کشور تایوان است.

کارایی فیلتر پست کربن تک به این صورت است که وقتی آب داخل مخزن می ماند شاید طعم و بوی بدی به خود بگیرد وقتی آب از مخزن وارد این فیلتر می شود تمام بو و طعم بد آب از آن گرفته می شود.

همانطور که می دانید فیلترهای کربنی بعد از مدتی اشباع می شوند و باید تعویض شوند. عمر فیلتر پست کربن تک به طور معمول یک سال می باشد و این به تعویض به موقع فیلترهای قبلی و سختی آب ورودی بستگی دارد.

برای تعویض این فیلتر همانند بقیه فیلترها اول باید دستگاه را خاموش کنید و شیر ورودی آب همچنین شیر مخزن را ببندید سپس فیلتر قدیمی را باز کرده و فیلتر جدید را جایگزین کنید و سرجایش قرار دهید.

دستگاه را روشن کنید و شیر مخزن را باز کنید و اجازه دهید کار کند و قبل از وصل کردن شیلنگ خروجی فیلتر پست کربن تک اجازه دهید آب خروجی داخل ظرف ریخته شود تا زمانی که آب شفاف شود سپس شیلنگ فیلتر را نصب کنید و اجازه دهید دستگاه کار کند و مطمئن شوید دستگاه تصفیه آب به درستی کار می کند.

مشخصات فیلتر پست کربن تک

مشخصات فیلتر پست کربن تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط