مشخصات فیلتر ممبران گلد سافت واتر  Gold Sof water membran

مشخصات فیلتر ممبران گلد سافت واتر  Gold Sof water membran

مهم ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر ممبران است . این فیلتر مرحله ی چهارم دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد که با روش اسمز معکوس  عمل کرده و تمامی ناخالصی ها را با دقت 99% از بین می برد.

یکی از انواع فیلترهای ممبران سافت واتر فیلتر ممبران گلد می باشد که به تازگی وارد بازار شده است و توانسته اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کند.

فیلتر ممبران گلد سافت واتر منافذ بسیار ریزی دارد که از توسط آن تمام مواد شیمیایی ، مواد مضر، نیترات و نیتریت حذف می شود. از ویژگی های این فیلتر می توان به دوام خوب آن و عمر بالای آن اشاره کرد.

فیلتر ممبران اصلی ترین جزء دستگاه تصفیه آب می باشد که از غشاهای نیمه نفوذپذیر ساخته شده اند که فقط آب با جرم مولکولی کم را از غشاء خود عبور می دهد اما مواد آلی و نمک های حل شده با جرم مولکولی زیاد به دلیل بار الکتریکی زیادشان توانایی عبور از غشاء را ندارند.

این امر باعث می شود آب خارج شده از ممبران عاری از هرگونه ناخالصی باشد حتی مواد معدنی ، کلر و مواد مفید را نیز از آب حذف می کند.

چون فیلتر ممبران بسیار حساس می باشد برای جلوگیری از گرفتگی سریع و پارگی غشاء باید قبل از آن از فیلترهای پیش تصفیه استفاده شود.

وزن فیلتر ممبران گلد سافت واتر 1 کیلوگرم می باشد. و رنگ روی آن طلایی (گلد) است. ابعاد آن  20 * 3 * 3 سانتی متر است و دارای 13 لایه غشای کامپوزیت است.

مشخصات فیلتر ممبران گلد سافت واتر  Gold Sof water membran

مشخصات فیلتر ممبران گلد سافت واتر  Gold Sof water membran

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط