مشخصات فیلتر رزین میکس بد 20 اینچ اسلیم

مشخصات فیلتر رزین میکس بد 20 اینچ اسلیم

رزین های کاتیونی ، رزین های آنیونی و رزین میکس بد سه مدل اصلی رزین های تبادل یونی هستند. نوعی از رزین های تبادل یونی وجود دارد که مخلوطی از یون های مثبت و منفی قوی می باشد که به این نوع رزین تبادل یونی، میکس بد گفته می شود.

در صنعت تصفیه آب برای شفاف سازی آب تا رسیدن به آب با کیفیت و بدون یون از رزین میکس بد استفاده می شود.

کاربردهای دیگر رزین میکس بد عبارتند از دیونیزه کردن آب ، شفاف کردن آب میعان شده در بویلر ، صنعت داروسازی ، تولید و تهیه آب خالص می باشد.

فیلتر رزین میکس بد 20 اینچ به کارتریج یونی هم معروف است و ساخت کشور تایوان می باشد. در این فیلتر از دانه های کوچک رزینی برای جذب یون های سخت استفاده می شود و آنها را با یون های سدیم که بی ضرر هستند جایگزین می کند.

فیلتر رزین میکس بد کاتیونی یون های کلسیم ، منیزیم ، آهن و هیدروژن را از بین می برد و رزین آنیونی کلر و گوگرد را از آب حذف می کند.

همچنین رزین های تبادل یونی باعث حذف کلر و آلاینده های آلی دیگر از آب می شوند،این کار عمدتاً با استفاده از فیلتر ذغال فعال شده با رزین انجام می گردد.

روش های متعددی برای تصفیه آب وجود دارد، معروف ترین آن یونیزاسیون است که از بستر رزین مخلوط استفاده می کند و به آن تبادل یونی نیز می گویند.

در محیط حاوی رزین بستر مخلوط از دانه هایی با بار مثبت و منفی پر شده است که بار یونی ذرات محلول در آب را تغییر می دهد و نیز این رزین با اسیدها یا مواد شیمیایی قلیایی محلول در خود به حذف ترکیبات “سخت” مانند کلسیم و منیزیم کمک می کند.

مشخصات فیلتر رزین میکس بد 20 اینچ اسلیم

مشخصات فیلتر رزین میکس بد 20 اینچ اسلیم

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط