مشخصات فیلتر توری در دستگاه تصفیه آب

مشخصات فیلتر توری در دستگاه تصفیه آب

در این مطلب درباره ی فیلتر توری دستگاه تصفیه آب صحبت می کنیم و آن را مورد بررسی قرار می دهیم. فیلتر توری ، یکی از ساده ترین فیلتر های موجود دستگاه های تصفیه است.

فیلتر توری تصفیه فیزیکی آب را انجام می دهد و ناخالصی هایی مثل ذرات معلق شن و ماسه موجود در آب را حذف می کند.

در واقع حذف ذراتی بزرگ تر از روزنه ها یا سوراخ های توری باشد ، را به عهده دارد. مثل ذراتی چون : خرده چوب ، شن و ماسه ، جلبک ها ، زنگ زدگی لوله ها و غیره .

از فیلتر های توری در دستگاه های تصفیه آب خانگی به طور مستقیم استفاده نمی شود ، بلکه از فیلتر های توری به عنوان پیش تصفیه در بر خی موارد مثل آب رودخانه ها یا چشمه ها ، چشمه وغیره استفاده می شود.

با توجه به اینکه دقت فیلتر های توری از دیگر فیلتر ها کمتر است ، این فیلتر قبل از آن ها و به عنوان مراحل اول پیش تصفیه یا رسوب گیری قرار می گیرد. استفاده از این فیلتر به کارکرد و طول عمر دیگر فیلتر ها کمک می کند .

کاربرد فیلتر توری در زیر شرح داده شده است :

  • برای تصفیه آب ورودی منزل و مناطقی که آب آن ها شامل شن و ماسه است استفاده می شود .
  • برای تصفیه آب های روان و چشمه ها استفاده می شود .
  • برای حذف ناخالصی هایی با اندازه بزرگ استفاده می شود .
  • عملکرد بهتر فیلتر الیافی کمک می کند .

انواع فیلتر توری به شرح زیر است :

  • فیلتر توری پلاستیکی : این فیلتر از جنس پلی پروپیلن است و واشر ها و اورینگ های استفاده شده در آن از جنس سیلیکون استاندارد است ، ابعاد ذرات این فیلتر 100 میکرون است و حداکثر دمای آن 40 درجه است.
  • فیلتر توری استیل : این فیلتر برای استفاده در آب های داغ مناسب نیست. این فیلتر استیل است و دارای استحکام بالایی در برابر ضرباتی که از طریق شن و ماسه وارد می شود است.
مشخصات فیلتر توری در دستگاه تصفیه آب

مشخصات فیلتر توری در دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط