مشخصات فنی فیلتر کربن بلاک خانگی

مشخصات فنی فیلتر کربن بلاک خانگی

یکی از فیلترهایی که در دستگاه تصفیه آب خانگی از آن استفاده می شود ، فیلتر کربن بلاک می باشد . فیلتر کربن بلاک سومین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی است و به عنوان سومین مرحله پیش تصفیه آب از آن استفاده می شود . در این مطلب می خواهیم ساختار این فیلتر و نحوه ی عملکرد آن را مورد بررسی قرار بدهیم .

فیلتر کربن بلاک از کربن اکتیو تهیه شده است یعنی در واقع کربن اکتیو در یک واحد قالب استوانه ای شکل به طور فشرده قرار گرفته است .

این فیلتر به دلیل این که از کربن اکتیو ساخته شده است ، عملکردی مشابه با کربن اکتیو دارد . این فیلتر همانند کربن اکتیو قادر به حذف مواد آلی موجود در آب است و آلودگی های آن را از بین می برد .

چرا با وجود فیلتر کربن اکتیو در مرحله دوم باز هم این فیلتر مورد استفاده قرار می گیرد ؟ برای این که فیلتراسیون مراحل اول و دوم تکمیل شود ، فیلتر کربن بلاک به عنوان یکی از مراحل فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد تا عملکرد فیلترهای پیش از خود را کامل کند .

نحوه ی عملکرد فیلتر کربن بلاک به چه صورت است ؟

آب لوله کشی شهری بعد از این که از دومین مرحله فیلتراسیون گذر کرد وارد فیلتر سوم دستگاه تصفیه آب می شود در این فیلتر یک واحد کربن اکتیو جامد وجود دارد که آب در هنگامی که در معرض آن قرار بگیرد ، آلوده کننده های خود را از دست خواهد داد .

فیلتر کربن بلاک 9 ماه پس از نصب باید تعویض شود و تعویض این فیلتر باید به موقع و در صورت عدم توانایی شما توسط متخصص خود انجام شود .

مشخصات فنی فیلتر کربن بلاک خانگی

مشخصات فنی فیلتر کربن بلاک خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط