مزایا و ویژگی های فیلترهای اینلاین تصفیه آب خانگی نسبت به فیلترهای هوزینگی

مزایا و ویژگی های فیلترهای اینلاین تصفیه آب خانگی نسبت به فیلترهای هوزینگی

فیلتر، اصلی ترین بخش در هر دستگاه تصفیه آب به شمار می رود. طی چند سال اخیر با پیشرفت عظیم صنعت تصفیه آب انواع مختلفی از فیلترها با طراحی و مدل های مختلف ارائه شده است.

فیلترهای خطی یا اینلاین از تحولات و تغییرات بزرگ در صنعت تصفیه آب خانگی بوده اند.

در واقع علت انتخاب نام اینلاین یا خطی برای این نوع فیلترها این است که به طور مستقیم در مسیر جریان آب قرار داده می شوند.

فیلترهای هوزینگی اولین نوع فیلترها بوده اند که برای نصب آنها وجود محفظه ضروری است، در واقع این فیلترها به صورت یک کارتریج بلوکی در محفظه هایی محکم با عنوان هوزینگ قرار می گیرند و برای تعویض فیلترهای کارتریجی، محفظه همچنان بدون تغییر در دستگاه باقی می ماند.

همان گونه که اشاره شد از معایب فیلترهای کارتریجی این است که با تعویض فیلتر محفظه تعویض نمی شود، در صورتی که برای رفع این مشکل فیلترهای خطی طراحی شده اند.

این فیلترها به همراه محفظه می آیند و به صورت یکجا نصب و تعویض می شوند. بزرگترین مزیت فیلترهای خطی این است که سبب گسترش آلودگی در سیستم نمی شوند.

تعویض فیلترهای خطی در دستگاه با سرعت و سهولت بیشتر انجام می شود. برای تعویض فیلترهای هوزینگی عموما مدت زمان بیشتری صرف می شوند.

این در حالی است که می توان در عرض چند دقیقه فیلتر خطی را تعویض کرد. علاوه بر این تعویض فیلترهای خطی بسیار تمیزتر انجام می شود.

در واقع با باز کردن هوزینگ ممکن است آلودگی هایی به اطراف وارد شود و نیاز است که محفظه فیلتر حتما شستشو داده شود. در صورتی که فیلترهای خطی دور انداخته می شوند و می توان فیلتر جدید را جایگزین کرد.

از دیگر مزایا فیلترهای خطی این است که از نظر ابعاد بسیار کوچکتر از فیلترهای هوزینگی طراحی شده اند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی که از فیلترهای پیش تصفیه خطی استفاده می کنند علاوه بر اشغال فضای بسیار محدود تر، ظاهری زیباتر نیز دارند.

مزایا و ویژگی های فیلترهای اینلاین تصفیه آب خانگی نسبت به فیلترهای هوزینگی

مزایا و ویژگی های فیلترهای اینلاین تصفیه آب خانگی نسبت به فیلترهای هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط