مزایای فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی

مزایای فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی دیگر از فیلترهایی که در دستگاه تصفیه آب معمولا نصب می شود ، فیلتر محافظ ممبران می گویند . این فیلتر در صورتی که  فیلترهای پیش تصفیه ( مرحله 1 و 2 و 3 ) نتوانند به خوبی ذرات معلق در آب را حذف کنند و یا دانه های کربن از فیلترهای دوم و سوم آزاد شده باشد ، به کمک ممبران آمده و نمی گذارد این آلودگی ها و ذرات به درون ممبران نفوذ کنند .

به همین دلیل نام محافظ ممبران یا ممبران گارد روی آن گذاشته اند که از آسیب رسیدن به ممبران محافظت می کند . در برخی از دستگاه های تصفیه آب ، این فیلتر به صورت پیش فرض قرار داده شده است .

نصب این فیلتر دردستگاه تصفیه آب الزامی نیست وتنها وظیفه آن جلوگیری از ورود ذرات معلق به ممبران است. در صورت استفاده از محافظ ممبران طول عمر فیلتر ممبران نیز بهتر خواهد بود. این فیلتر بیشتر برای مناطقی که کیفیت آب آشامیدنی پایینی دارند موثر است وهر یکسال یک بار عوض می شود.

 فیلتر محافظ ممبران بهتر است که جلد آن شفاف باشد تا درون آن دیده شود . چون این فیلتر ذرات معلق را از آب می گیرد و روی سطح خود نگه می دارد ، بهتر است مانند فیلتر شماره 1 دستگاه تصفیه آب ، دارای بدنه شفاف باشد و هر زمانی که مشاهده کردید لایه داخلی فیلتر کثیف شده است ، نسبت به تعویض فیلتر محافظ ممبران اقدام کنید .

 البته اگر دستگاه شما در محلی یا فضای بازباشد به طوری که نور زیاد یا نور خورشید به آن مستقیم بتابد، بهتر است برای جلوگیری از ایجاد جلبک ، سطح فیلتر را با چیزی بپوشانید تا نور به درون آن نفوذ نکند .

بهتر است که فیلتر محافظ ممبران دارای دقت 1 میکرون باشد تا عملکرد بسیار بهتری از خود نشان دهد . فیلتر 5 میکرون قبلا در مرحله 1 مورد استفاده قرار گرفته شده است.

مزایای فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی

مزایای فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط