مراحل نصب فیلتر شنی در صنایع گوناگون جهت تصفیه آب

مراحل نصب فیلتر شنی در صنایع گوناگون جهت تصفیه آب

فیلتر شنی از جمله مهم ترین مراحل تصفیه آب در صنایع مختلف به شمار می رود. فیلتر شنی آب ورودی را به لحاظ فیزیکی تصفیه می نماید و قادر است با دقت بالایی ذرات معلق موجود در آب را حذف نماید. با حذف ناخالصی های معلق موجود در آب، آب خروجی از فیلتر بسیار شفاف شده و تا حد زیادی کدورت خود را از دست می دهد.

فیلترهای شنی با ظرفیت های مختلفی ساخته می شوند و در صنایع مختلف از جمله صنعت تصفیه آب بسیار استفاده می شود. ساختار تمامی فیلترهای شنی مشابه می باشد و درون تمامی آن ها با شن سیلیس پر شده است. در واقع آب ورودی به فیلتر شنی با گذر از ذرات سیلیس، ناخالصی های نامحلول درون خود را از دست می دهد و به آبی شفاف تبدیل می گردد.

نصب فیلتر شنی طی مراحل مختلفی امکان پذیر است. اگر چه نصب فیلتر شنی باید توسط متخصصان و کارشناسان متبحر صورت بگیرد اما در حالت کلی نصب فیتر شنی با انجام مراحل زیر میسر می شود.

  • در اولین مرحله زیر ساخت فیلتر شنی را آماده کنید. در این مرحله در صورتی که مخزن فیلتر بزرگ می باشد بهتر است از فونداسیون استفاده شود.
  • سپس از تراز بودن محل نصب مخزن فیلتر شنی اطمینان حاصل نمایید.
  • در مرحله بعدی باید لوله کشی های ورودی و خروجی به مخزن فیلتر شنی با آب بندی مناسب نصب شوند.
  • سپس فلنج فیلتر شنی را باز کرده و سیلیس های درشت را به صورت یکنواخت درون مخزن تخلیه نمایید.
  • سپس سایر سیلیس ها را با دانه بندی مناسب درون مخزن تخلیه کنید.
  • در آخرین مرحله فلنج تخلیه را با واشر به خوبی ببندید.
  • پس از نصب فیلتر شنی اقدامات لازم را جهت راه اندازی دستگاه به عمل بیاورید.
مراحل نصب فیلتر شنی در صنایع گوناگون جهت تصفیه آب

مراحل نصب فیلتر شنی در صنایع گوناگون جهت تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط