محل نصب فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب

محل نصب فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب

فیلتر قلیایی یکی از فیلترهای بسیار اثر گذار و مفید در دستگاه تصفیه آب است. فیلتر قلیایی وظیفه تنظیم PH آب را بر عهده دارد. در واقع این فیلتر در تصفیه آب نقشی ندارد و به عنوان مکمل عمل می کند. استفاده از فیلتر قلیایی به دلیل افزایش کیفیت و خواص آب خروجی در دستگاه بسیار توصیه می شود. فیلتر قلیایی آب را از حالت اسیدی خارج می کند و به حالت قلیایی در می آورد. آب قلیایی بسیار تاثیر مثبتی در سلامت پوست و مو و افزایش انرژی دارد.

محل نصب فیلتر قلیایی :

محل نصب فیلتر قلیایی در دستگاه همواره در حال بررسی می باشد برخی معتقد هستند که فیلتر قلیایی باید در آخرین مرحله از سیستم نصب شود و برخی دیگر بر این باور اند که فیلتر قلیایی باید در مرحله پنجم و قبل از فیلتر پست کربن قرار بگیرد.

مزیت نصب فیلتر قلیایی در آخرین مرحله این می باشد که آب خاصیت قلیایی خود را حفظ می کند. اگر آب در آخرین مرحله از این فیلتر عبور کند می تواند خاصیت قلیایی را بیشتر در خود حفظ کند و مورد استفاده قرار بگیرد تا قبل از اینکه خاصیت قلیایی خود را از دست بدهد. طبق بررسی ها آب خاصیت قلیایی خود را تا 20 دقیقه حفظ می کند و پس از آن با گذر زمان کم کم خاصیت قلیایی آن از بین می رود.

اینکه فیلتر قلیایی قبل از فیلتر پست کربن قرار بگیرد به این دلیل است که آب با گذر از فیلتر قلیایی دچار تغییر در مزه می شود. و فیلتر قلیایی طعم و مزه بسیار کمی به آب می دهد که ممکن است برای بعضی ها ناخوشایند باشد اگر چه که این تغییر بسیار ناچیز است.

و مزیت قرار گرفتن فیلتر قلیایی قبل از فیلتر پست کربن در این است که آب قلیایی با عبور از فیلتر پست کربن طعم و مزه خود را که با گذر از فیلتر قلیایی بدست آورده از دست می دهد.

ولی بهتر است که فیلتر قلیایی را در مرحله ی آخر یعنی در مرحله ی هفتم در دستگاه تصفیه آب قرار داد تا تاثیر بهتری بر روی سطح آب داشته باشد.

محل نصب فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب

محل نصب فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط