فیلتر pp تصفیه آب لونا واتر Luna Water

فیلتر PP تصفیه آب لونا واتر LUNA WATER :
کمپانی لونا واتر به تولید انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی با بهترین کیفیت و کارایی بالا پرداخته است که می توان برای هر مکان و ظرفیتی یک نوع از دستگاه تصفیه آب را انتخاب کرد. دستگاه تصفیه آب لونا واتر یک دستگاه کانادایی بوده که دارای تاییدیه های NSF,FDA  وWater Quality می باشد .

در مباحث قبل به جزئیات بیشتری درباره عملکرد دستگاه پرداختیم اما در این مبحث به شرح فیلتر مرحله اول که فیلتر الیافی (pp) می باشد می پردازیم.

اولین فیلتر که در همه دستگاه ها وجود دارد از جنس الیاف پلی پروپیلن می باشد که به صورت کارتریج طراحی شده و درون هوزینگی با ارتفاع استاندارد قرار دارد.
 نحوه کارکرد فیلتر pp لونا واتر به این صورت است که آب با فشار وارد این فیلتر شده و هنگام گذر از دیواره ی این فیلتر ناخالصی هایی مانند شن و ماسه ، گل و لای ، جلبک ها و رسوبات را حذف می کند و تا حدودی آب را زلال می کند.
چیزی که فیلترهای الیافی را از یکدیگر متمایز می کند کیفیت آنهاست و هرچه دقت ، تراکم و مواد اولیه ساخت بهتر باشد عملکرد فیلتر بهتر بوده وآب زلال تری تحویل مرحله بعد می دهد. که فیلتر pp لونا واتر از بالاترین تراکم، بیشترین دقت و بهترین کیفیت تهیه شده است.

نحوه نگهداری فیلتر pp لونا واتر :


از این فیلتر به عنوان یکی از فیلترهای مهم دستگاه نام برده می شود ، بنابراین نحوه سرویس و نگهداری از آن بسیار حائز اهمیت می باشد. هر فیلتر به طور معمول دارای زمان تعویض مشخصی می باشد که برای این فیلتر بین 3 تا 6 ماه بوده اما در شرایط خاص مانند مناطقی که آب آنها سختی زیادی دارد یا از دستگاه زیاد استفاده می شود باید فیلتر زودتر از حد معمول تعویض شود و اگر به موقع تعویض نشود خاصیت جذب املاح را از داده و دیگر عمل تصفیه انجام نمی دهد.

فیلتر PP تصفیه آب لونا واتر LUNA WATER

فیلتر PP تصفیه آب لونا واتر LUNA WATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط