فیلتر KDF

فیلتر KDF :

این فیلتر مرحله ی 6 دستگاه تصفیه آب است که خاصیت قلیایی کننده، متعادل کننده PH ، معدنی ساز و خاصی KDF را داراست. در ابعاد “x 10″2 می باشد.

فواید قلیایی : عملکرد متابولیسم را بهبود می بخشد ، به دلیل دارا بودن اکسیژن زیاد به طور قابل توجهی به بدن کمک می کند تا مواد معدنی را جذب کند. توانایی افزایش PH آب فیلتر قلیایی را تا 10.5 دارد.

مزایای KDF : در رسانه های حاوی روی و مس با خلوص بالا می تواند 99% کلر آزاد را با کاهش الکتروشیمیایی گاز و تبدیل کلر محلول به یون های کلرید محلول در آب را از بین می برد. KDF برای تکمیل یا جایگزینی فیلترهای کربن فعال استفاده می شود و 95٪ کلر را هنگام تصفیه آب شهری از بین می برد. اگرچه لایه KDF برای خلوص و بهترین طعم دهنده آب ماندگار است.

با افزودن لازم برای رشد مناسب انسان و مواد معدنی بهداشتی مانند کلسیم ، منیزیم ، سدیم ، پتاسیم و سایر مواردی که به راحتی در بسیاری از آبهای معدنی طبیعی یافت می شود ، کیفیت آب تمیز را بهبود می بخشد.

فیلتر باید هر 1 سال یا بعد از مصرف 1500 گالن تعویض شود.

توضیحات محصول :

سایز : “x 10″2

این فیلتر درون خطی دستی باعث افزایش سطح PH آب تولید شده توسط سیستم اسمز معکوس می شود. این یک افزودنی عالی برای سیستم های اسمز معکوس ، یخچال و فریزر و سایر انواع سیستم های آب آشامیدنی است.

محل قرار گیری : قبل از فیلتر کربن نهایی قرار می گیرد. (KDF باید آخرین مرحله از جریان آب باشد)

مواد معدنی قلیایی اولیه در فرمول اصلی آب طبیعی عبارتند از: نمک الکترولیت کلسیم ، منیزیم ، پتاسیم و بی کربنات سدیم (کلسیم و بی کربنات منیزیم نمکهای هیدرات پیچیده ای هستند که فقط به صورت مایع وجود دارند)

دارای هوزینگ 2×2 اینچ

اتصالات سریع 1.4 اینچ

فیلتر KDF

فیلتر KDF

کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی CCRA به عنوان یک نمایندگی قابل اعتماد هم در مورد خریداری دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم جانبی و هم یادآوری خدمات پس از فروش آماده ی خدمت گذاری برای شما مشتریان گرامی است .

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

مطالب مرتبط