فیلتر یخچال ایزی ول مدل AIC-10

فیلتر یخچال ایزی ول مدل AIC-10

امروزه به دلیل تولید یخچال های ساید بای ساید، استفاده از فیلترهای یخچال رواج پیدا کرده است.

زیرا یخچال های ساید بای ساید و سایر یخچال هایی که دارای آبسردکن هستند باید به شیر آب شهری متصل شوند و از آنجایی که آب شهری دارای املاح و آلاینده است.

ممکن است بعد از مدتی درون لوله های آب یخچال رسوباتی تشکیل شود که این رسوبات هم باعث آسیب رساندن به یخچال و پمپ آن می شود و هم مسیر لوله آب را می بندد.

فیلترهای یخچال هم از نوع بیرونی هستند و هم از نوع داخلی. نوع داخلی مخصوص یک نوع یخچال است که کمپانی سازنده ی یخچال بر روی یخچال تولیدی خود قرار می دهد.

اما فیلترهای یخچال بیرونی را می توان بر روی انواع یخچال ها قرار داد. ولی به طور کلی آنها نیز در انواع و برندهای مختلف تولید می شوند.

فیلتر یخچال ایزی ول مدل AIC-10 یکی از فیلترهای بیرونی یخچال ساید بای ساید است.

که می توان از آن بر روی انواع یخچال ها استفاده کرد. این فیلتر میتواند 1500 گالن آب را تصفیه نماید یعنی حدودا بعد از 6 ماه باید تعویض شوند و قابلیت اولیه خود را ندارند.

فیلتر یخچال ایزی ول مدل AIC-10 قادر است مواد شیمیایی آلی، کلر، خمیر و لکه و سختی آب را از بین ببرد، یعنی حدودا 95.9 درصد آب را تصفیه می نماید.

این فیلتر محصول کمپانی ایزی ول است و در کشور تایوان تولید و عرضه می شود.

مشخصات فنی :

ظرفیت : 1500 گالن
ابعاد : طول : 15 سانتیمتر
عرض : 5.5 سانتیمتر
ارتفاع : 5.5 سانتیمتر
فشار پمپ : 100 psi
حداقل و حداکثر دما : 100 درجه فارنهایت

فیلتر یخچال ایزی ول مدل AIC-10

فیلتر یخچال ایزی ول مدل AIC-10

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط