فیلتر کربن فعال گرانول خانگی یونیک

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی یونیک

فیلتر کربن فعال گرانول دومین فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که پس از فیلتر الیافی و قبل از فیلتر کربن بلاک قرار می گیرد.

این فیلتر به عنوان پیش تصفیه نقش مهمی در ارتقاء کیفیت آب برای ورود به ممبران دارد و استفاده از نوع مرغوب آن برای بالاتر بردن طول عمر و راندمان ممبران بسیار مهم است.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی یونیک هوزینگی کاملا استاندارد ساخته شده است.

طراحی به روز آن باعث شده تا بتوان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و در هوزینگ های 10 اینچ خانگی استفاده کرد.

محفظه ای که برای قرار گیری این فیلتر به کار برده می شود از نوع مات است و در دستگاه تصفیه آب خانگی هوزینگ وسط، محل قرارگیری این فیلتر است.

جهت نصب و قرارگیری این فیلتر در هوزینگ بسیار مهم است، زیرا جداره فیلتر کربن فعال گرانول به گونه ای است که آب تنها از قسمت پایینی آن امکان ورود دارد و اگر برعکس نصب شود سیستم با مشکل مواجه می شود.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی یونیک حاوی کربن فعال پودری فعال شده است، این کربن ها ساختاری بسیار متخلخل دارند و با قدرت جاذب بسیار بالا بو، مزه، رنگ و طعم نامطبوع را کاملا جذب می کنند.

علاوه بر این طیف گسترده ای از مواد شیمیایی مانند کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و غیره را از آب حذف می کند.

کربن به کار برده شده در این فیلتر از جنس مواد اولیه گیاهی ساخته شده است، به گونه ای که با سلامت انسان کاملا سازگار است و هیچ گونه ناخالصی را به آب اضافه نمی کند.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی یونیک

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی یونیک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط