فیلتر کربن فعال گرانول خانگی استار مدل UDF-10-B

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی استار مدل UDF-10-B


فیلتر کربن فعال گرانول خانگی استار مدل UDF-10-B در دستگاه های تصفیه آب خانگی که با روش اسمز معکوس کار می کند با کیفیت بسیار بالا و عالی بسیاری از آلاینده های شیمیایی موجود در آب را از بین می برد.

کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و طعم، بو و مزه نامطبوع آب را به طور کامل از بین می برد و نقش مهمی در ارتقاء کیفیت آب و آماده سازی آن برای ورود به ممبران دارد.


این فیلتر در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در مرحله دوم نصب می شود و برای نصب و راه اندازی آن وجود هوزینگ یا محفظه مات خانگی ضرورت دارد.

جداره فیلتر کربن فعال گرانول به شکلی طراحی شده است که آب تنها از سمت پایین به فیلتر وارد می شود.

به همین دلیل هنگام نصب این فیلتر باید به جهت نصب آن بسیار توجه داشت زیرا اگر فیلتر برعکس نصب شود، آب وارد فیلتر نیز نخواهد شد.


کربن به کار برده شده در این فیلتر بر پایه پوسته نارگیل ساخته شده است و به صورت دانه ای درآمده است، دانه های کربن فعال گرانول درون پوسته ای پلاستیکی به نام کارتریج ریخته شده است.

قرارگیری محفظه فیلتر کربن فعال گرانول به دستگاه بسیار آسان است و نکات کلی باید رعایت شود.

این فیلتر طول عمری محدود دارد و می توان گفت یک بار مصرف است، یعنی بهتر است حدودا پس از مصرف 2500 گالن آب تعویض شود، حداقل مدت زمان استفاده از این فیلتر در دستگاه تا حداقل 9 ماه است.


فیلتر کربن فعال گرانول خانگی استار مدل UDF-10-B به دلیل رعایت نکات ایمنی و بهداشتی موفق به دریافت استانداردهای جهانی از استانداد WQA، FDA وNSF شده است.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی استار مدل UDF-10-B

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی استار مدل UDF-10-B

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط