فیلتر کربن بلاک (CTO) دستگاه تصفیه آب آکوا پیور aquapure

فیلتر کربن بلاک (CTO) دستگاه تصفیه آب آکوا پیور aquapure:

فیلتر کربن بلاک سومین فیلتر دستگاه تصفیه آب است که تکمیل کننده مراحل قبل یعنی فیلترهای الیافی و کربن اکتیو گرانول می باشد. در واقع آخرین فیلتر بخش پیش تصفیه دستگاه است . فیلتر کربن بلاک را نیز به فیلتر کربن جامد هم می نامند.

فیلتر کربن جامد ساخته شده از زغال پوسته نارگیل است که به حذف کربن آلی ، طعم ، بو و مزه نامطبوع باقی مانده در آب می پردازد. فیلترCTO  (color ,taste ,odor ) دستگاه تصفیه آب خانگی aqua pure از کربن بلاک با منافذ بسیار زیاد ساخته شده که موجب می شود بیشترین تماس را با آب داشته باشد . همچنین فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پیور قادر است 10متر مکعب آب را تصفیه کند. این فیلتر طوری طراحی شده است که حفره های موجود در سطح کربنی آن، ماندگاری آب را بیشتر کرده  و به دلیل مساحت سطحی بیشتر ، موجب افزایش سطح کیفیت تصفیه آب می شود. در واقع فیلتر کربن بلاک  در طول فرآیند تصفیه ، آب بیشتری را در معرض کربن قرار می دهد که باعث حذف بهتر و دقیق تر آلودگی ها می شود.کارتریج فیلتر کربن بلاک کاملا گیاهی است که نسبت به نمونه های شیمیایی خود ، مزیت زیادی دارد. فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب آکوا پیور ، مانع  کانالیزه شدن آب در دستگاه می شود بدین معنا که سطح تماس آب با دانه های کربن را بالا می برد که خود باعث افزایش بازدهی دستگاه و آب مصرفی می شود.

در مورد فیلترهای کربن چه فیلتر کربن گرانولی و چه فیلترکربن بلاک این نکته قابل توجه است که هر دو فیلتر می توانند بستر مناسبی برای رشد باکتری ها باشند. زمانی که این فیلترها پراز آلودگی باشند ، می بایستی هر چه زودتر تعویض شوند . معمولا زمان تعویض بین 3 الی 6 ماه متغیر است .

فیلتر کربن جامد یا کربن بلاک دستگاه تصفیه آب آکوا پیور ، توانایی بالایی در حذف ترکیبات آلی مانند آفت کش ها، علف کش ها و همچنین کلر را دارد.

فیلتر کربن بلاک (CTO) دستگاه تصفیه آب آکوا پیور AQUAPURE

فیلتر کربن بلاک (CTO) دستگاه تصفیه آب آکوا پیور AQUAPURE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط