فیلتر کربن بلاک 20 اینچ جامبو فلاکستک

فیلتر کربن بلاک 20 اینچ جامبو فلاکستک

فلاکستک (fluxtek) از معروف ترین سازندگان دستگاه ها و فیلترهای تصفیه آب خانگی و صنعتی می باشد. تمامی محصولات این برند تحت لیسانس کشور آمریکا می باشند و در کشور تایوان تولید و عرضه می شوند. محصولات تولیدی این کمپانی دارای گواهینامه بین المللی از سازمان ها و استانداردهای جهانی معتبر می باشند و این خود تضمینی بسیار قابل اطمینان در جهت کیفیت و کارایی محصولات فلاکستک است.

فیلتر کربن بلاک 20 اینچ جامبو فلاکستک در سومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی قرار می گیرد و به عنوان آخرین فیلتر پیش تصفیه عملکرد فیلترهای پیش تصفیه قبل از خود را کامل می کند. این فیلتر حاوی ذرات کربن بوده که طی فرآیندهای مختلف فعال شده است.

آب با عبور از بین ذرات کربن تمامی مواد شیمیایی موجود در خود از جمله کلر، استیک اسید، تری هالومتان ها و بو و مزه نامطبوع را از دست می دهد. در واقع آب با عبور از این فیلتر برای ورود به فیلتر ممبران آماده می شود.

این فیلتر از نظر کیفیتی بسیار قابل اطمینان و تضمین شده می باشد زیرا توسط سازمان های جهانی FDA، NSF، WQA و  CEمورد تایید و بررسی قرار گرفته است. کربن های موجود در این فیلتر از مواد گیاهی ساخته شده است و از قدرت جذب بسیار بالایی در برابر جذب آلاینده ها برخوردار است.

بدنه این فیلتر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین اورینگ ها و سایر قطعاتی که در این فیلتر استفاده شده است دارای استانداردهای مواد غذایی می باشند.

مشخصات فنی:

  • نوع فیلتر : کربن جامد فعال
  • دقت تصفیه : 5 میکرون
  • طول عمر فیلتر : بین 6 الی 9 ماه
  • محدوده دمای آب ورودی : 2-38 درجه سانتی گراد
  • محدوده فشار آب ورودی : 10-40 psi
  • حداکثر سختی قابل قبول آب ورودی :1000 ppm

فیلتر کربن بلاک 20 اینچ جامبو فلاکستک

فیلتر کربن بلاک 20 اینچ جامبو فلاکستک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط