فیلتر کربن بلاک هیوندا واکورتک مدل CTO-10

فیلتر کربن بلاک هیوندا واکورتک مدل CTO-10
فیلتر کربن بلاک هیوندا واکورتک مدل CTO-10 یکی از فیلترهای بسیار مرغوب و با کیفیت است که می توان از آن به عنوان فیلتر مرحله سوم در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کرد. در واقع این فیلتر قابلیت نصب بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی متفرقه که دارای هوزینگ می باشند دارد. عملکرد این فیلتر در حذف ناخالصی ها تقریبا مشابه با فیلتر کربن فعال پودری است، بر خلاف فیلتر کربن پودری این فیلتر حاوی یک بلوک کربن یک تکه می باشد و به دلیل سطح تماس بیشتری که با آب ایجاد می کند دقت بالاتری در حذف آلاینده ها نسبت به فیلتر شماره 2 دارد.
این فیلتر در حذف آلاینده های شیمیایی به خصوص کلر بسیار عالی عمل می کند و تقریبا کل کلر موجود در آب را با قدرت بالا جذب می کند. علاوه بر کلر، سایر آلاینده های شیمیایی مانند تری هالومتان ها، استیک اسیدها و غیره از آب ورودی حذف می شوند.
فیلتر کربن بلاک هیوندا واکورتک مدل CTO-10 به دلیل ساختار یک تکه و فشرده، خاصیت جذب سطحی بیشتری را برای تصفیه آب ایجاد می کند و منافذ ریزی که بر روی آن به وجود آمده است مانع از عبور ذرات معلق می شود. بنابراین فیلتر کربن بلاک به عنوان فیلتر قبل از ممبران، تصفیه مقدماتی آب را تکمیل می کند.
این فیلتر به لحاظ کیفیت کاملا قابل اطمینان است، زیرا موفق به دریافت تاییدیه از استانداردهای جهانی WQA،FDA ، NSF و CE شده است.
زمان تعویض فیلتر کربن بلاک به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما پیشنهاد می شود بین شش الی نه ماه این فیلتر را تعویض کنید.

فیلتر کربن بلاک هیوندا واکورتک مدل CTO-10

فیلتر کربن بلاک هیوندا واکورتک مدل CTO-10

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط