فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی واتر سیف مدل WSCBC-BB

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی واتر سیف مدل WSCBC-BB

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی واتر سیف مدل WSCBC-BB یکی از مرغوب ترین فیلترهای کربنی است که معمولا به عنوان سومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی نصب می گردد و علاه بر دستگاه های تصفیه آب برای استفاده در سیستم های پیش تصفیه نیز کاربرد دارد.

فیلتر کربن بلاک یا کربن جامد وظیفه دارد تا فرآیند تصفیه آب توسط فیلترهای الیافی و کربن فعال گرانول را تکمیل نماید.

در واقع بلوک های کربن موجود در این فیلتر بدلیل ایجاد سطح تماس بیشتر با آب با دقت بالاتر کلر موجود در آب را حذف می کنند و سایر مواد شیمیایی به جامانده از مراحل قبل را فیلتر می کنند.

علاوه بر آن بدنه این فیلتر با منافذ 5 میکرون از خروج املاح و ذرات معلق به فیلتر بعدی دستگاه جلوگیری می نماید.

کمپانی تایوانی واتر سیف (water safe) در ساخت این فیلتر از مرغوب ترین کربن بر پایه پوسته نارگیل استفاده کرده است و تمامی مواد به کار برده شده در آن دارای گرید غذایی می باشند.

طراحی فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی واتر سیف مدل WSCBC-BB به صورت کارتریجی است، یعنی برای نصب آن وجود محفظه یا هوزینگ ضروری می باشد.

این فیلتر با ارتفاع 10 اینچ و با قطر جامبو درون انواع محفظه های استاندارد با این ابعاد قابلیت نصب دارد.

حداکثر سختی قابل قبول آب برای ورود به این فیلتر تا1000 ppm است در صورتی که کل یون های محلول در آب از این میزان بالاتر برود منجر به کوتاه تر شدن و تضعیف عملکرد این فیلتر خواهد شد.

به صورت کلی حداکثر بازه زمانی استفاده از فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی واتر سیف مدل WSCBC-BB بین 6 الی 9 ماه است. پس از آن بلوک های کربن اشباع می شوند و قادر به جذب آلاینده های شیمیایی نمی باشند.

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی واتر سیف مدل WSCBC-BB

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی واتر سیف مدل WSCBC-BB

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط