فیلتر کربن بلاک خانگی C.C.K مدل CTO

فیلتر کربن بلاک خانگی C.C.K مدل CTO

فیلترکربن بلاک خانگی C.C.K مدل CTO ساخت کشور تایوان و کمپانی سی سی کی می باشد. C.C.K از معروف ترین و معتبرترین سازندگان فیلترها و دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد که توانسته است با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی های دنیا، محصولاتی ارزنده را تولید و به بازار عرضه کند.

فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CTO از فیلترهایی می باشد که وجود آن در دستگاه های تصفیه آب خانگی ضروری است. کربن درون این فیلتر به شکل بلوکی در آمده است که طی فرآیندهای خاص فعال شده است. در واقع فعال شدن کربن به این جهت صورت می گیرد که خاصیت جذب مواد شیمیایی کربن، تقویت شود.

فعال شدن بلوک کربن در این فیلتر سبب به وجود آمدن سطح مقطع بسیار گسترده ای می شود که آلاینده های مختلفی چون کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و غیره را درون خود نگه می دارد و با قدرت جذب بالا از بازگشت آن ها به آب جلوگیری می کند.

کربن استفاده شده در این فیلتر از پوسته نارگیل تهیه شده است و تمامی مواد اولیه ای که در ساخت بدنه فیلتر استفاده شده اند از کیفیت بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CTO توانسته است موفق به اخذ گواهی بین المللی از استانداردهای جهانی FDA،WQA  و NSF شود.

هنگام خرید فیلتر کربن بلاک به کیفیت کربن فیلتر و همچنین دارا بودن استانداردهای جهانی توجه نمایید. زیرا این فیلتر به عنوان پیش تصفیه قبل از فیلتر ممبران قرار می گیرد و در صورتی که استانداردهای لازم را نداشته باشد می تواند فیلتر ممبران را به سرعت خراب کند و به غشاء فیلتر آسیب برساند.

فیلتر کربن بلاک خانگی C.C.K مدل CTO

فیلتر کربن بلاک خانگی C.C.K مدل CTO

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط