فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CBC-10-10

فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CBC-10-10

فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CBC-10-10 یکی از فیلترهای کارتریجی است که در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. طراحی این فیلتر به صورت کارتریجی است یعنی درون هوزینگ های تصفیه آب خانگی قرار می گیرد.

ساختار این فیلتر به گونه ای است که بلوک های کربن درون پوششی بسیار محکم قرار گرفته اند و آب با گذر از بین بلوک های کربن تصفیه می شود و ناخالصی های شیمیایی درون خود را نظیر کلر، ترکیبات کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و غیره  از دست می دهد.

کربن مورد استفاده در این فیلتر از پوسته نارگیل تهیه شده است. در واقع کربنی که بر پایه پوسته نارگیل باشد جزء با کیفیت ترین کربن های موجود در بازار می باشد و از قدرت جذب بسیار بالایی برخوردار است.

کربن درون این فیلتر می تواند با قدرت بالایی آلاینده ها را به دام بی اندازد و اجازه بازگشت آن ها را به آب نمی دهد. هنگامی که بلوک های کربن در این فیلتر پر شوند و دیگر ظرفیتی برای جذب کربن نداشته باشند، خاصیت خود را از دست می دهند و با عنوان کربن مصرف شده یا اشباع شده خوانده می شوند.

این کربن نه تنها قادر به تصفیه آب نمی باشد بلکه می تواند آلاینده هایی را نیز به آب اضافه کند. بنابراین فیلتر کربن بلاک به عنوان فیلتر پیش تصفیه باید در زمان مشخص تعویض گردد تا سلامت فیلترهای بعدی را به خطر نیندازد.

فیلتر کربن بلاک خانگی سی سی کی مدل CBC-10-10 محصولی از کشور تایوان می باشد. این فیلتر همچنین توسط استانداردهای جهانی از جمله NSF، FDA وWQA  مورد بررسی و تایید قرار گرفته است و این خود تضمینی بسیار قابل اطمینان در جهت کیفیت بالای این فیلتر می باشد.

فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CBC-10-10

فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CBC-10-10

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط