فیلتر کربن بلاک خانگی یونیک هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی یونیک هوزینگی

فیلتر کربن بلاک یکی از فیلتر های پیش تصفیه است که قبل از ممبران قرار می گیرد و جایگاه مهمی را در دستگا تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دارد.

این فیلتر عموما در مرحله سوم درون محفظه های مات خانگی نصب می شود، البته فیلتر های اینلاین کربن بلاک نیز در بازار موجود هستند و مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر کربن بلاک خانگی یونیک هوزینگی یکی از فیلتر های تصفیه آب خانگی مرغوب و با کیفیت است که می توان از آن در مرحله سوم از دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

البته برای نصب این فیلتر وجود هوزینگ یا محفظه فیلتر ضرورت دارد و به لحاظ ساختار به روز و استاندارد، می توان برای قرارگیری این فیلتر از انواع هوزینگ های استاندارد خانگی استفاده کرد.

این فیلتر حاوی بلوک کربن یک تکه ای است که تحت فرآیند های فیزیکی و شیمیایی خاص فعال شده است. این کربن بسیار متخلخل است و دارای منافذی بسیار ریز است که با قدرت جاذب بسیار بالا آلاینده های شمیایی موجود در آب را به خود جذب می کند.

فیلتر کربن بلاک خانگی یونیک هوزینگی وظیفه دارد آلاینده های عبوری از فیلتر کربن فعال گرانول را جذب کند، در واقع این فیلتر با دقت بالاتری آب را تصفیه می کند و تمامی کلر موجود در آب را از بین می برد.

منافذ ریزی که بر روی جداره این فیلتر ایجاد شده است همچنین مانع از عبور دانه های ریز کربن فعال پودری و ذرات معلق موجود در آب می شود.

فیلتر کربن بلاک خانگی یونیک هوزینگی به دلیل کیفیت بسیار بالا در ساخت موفق به اخذ تاییدیه از استاندارد های جهانی WQA، FDA و NSF شده است.

فیلتر کربن بلاک خانگی یونیک هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی یونیک هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط