فیلتر کربن بلاک خانگی سوپیور sopure

فیلتر کربن بلاک خانگی سوپیور sopure

فیلتر کربن بلاک در دستگاه های تصفیه آب خانگی از فیلترهای اصلی و مهم سیستم به شمار می رود به همین جهت مهم است که فیلتر مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب از نظر کیفیتی در رده بالایی قرار گرفته باشد.

فیلتر کربن بلاک خانگی سوپیور (so-pure) از جمله فیلترهایی بوده که در دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب می شود و از نوع کارتریجی است. منظور از فیلتر کارتریجی این است که فیلتر مورد نظر درون محفظه ای که معمولا با نام هوزینگ خوانده می شود قرار می گیرد. این فیلتر درون تمامی هوزینگ های تصفیه آب خانگی قابل استفاده است.

فیلتر کربن بلاک خانگی سو پیور ساخت کشور تایوان بوده و از نظر کیفیتی بسیار قابل اطمینان و تضمین شده است. زیرا این فیلتر توسط استانداردهای جهانیNSF، WQA وUKAS مورد تایید قرار گرفته است.

این فیلتر در سیستم های تصفیه آب خانگی در سومین مرحله پس از فیلتر کربن فعال گرانول نصب می شود و به نوعی وظیفه دارد تا عملکرد فیلترهای پیش تصفیه که شامل فیلتر الیافی و فیلتر کربن اکتیو گرانول می باشد را تکمیل نماید. در واقع فیلتر کربن بلاک تمامی مواد شیمیایی از جمله کلر، تری هالومتان ها و بو و مزه و رنگ نامطبوع آب را حذف می نماید و آب را برای ورودی به فیلتر ممبران آماده می سازد.

کربن های موجود در این فیلتر از مواد گیاهی ساخته شده است به این دلیل علاوه بر اینکه با سلامت انسان سازگار است بلکه قدرت جذب بالایی نیز در برابر جذب ناخالصی ها دارد.

طول عمر فیلتر کربن بلاک با توجه به عوامل متعدد متغیر است اما در حالت کلی تا حداکثر 9 ماه قابلیت استفاده دارند.

مشخصات فنی :

  • دقت تصفیه : 5 میکرون
  • نوع فیلتر : کارتریجی
  • ظرفیت تصفیه آب : 2500 گالن
  • محدوده دمای آب ورودی : 2-38 درجه سانتی گراد
  • محدوده فشار آب ورودی : 10-40 psi

فیلتر کربن بلاک خانگی سوپیور sopure

فیلتر کربن بلاک خانگی سوپیور sopure

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط