فیلتر کربن بلاک خانگی سوپر کریستال super crystal

فیلتر کربن بلاک خانگی سوپر کریستال super crystal

فیلتر کربن بلاک (CTO) نقش مهمی در دستگاه های تصفیه آب خانگی به خصوص سیستم های تصفیه اسمز معکوس دارد. این فیلتر در اغلب موارد در سومین مرحله از دستگاه و قبل از فیلتر ممبران نصب می شود.

فیلتر کربن بلاک وظیفه دارد تا عملکرد دو فیلتر قبل از خود یعنی الیافی و کربن اکتیو گرانول را تکمیل نماید و تمامی آلاینده های به جامانده درون آب را از بین ببرد.

به دلیل اینکه دقت فیلتر کربن بلاک از فیلتر کربن اکتیو گرانول بالاتر است قبل از ممبران قرار می گیرد تا آب ورودی به ممبران به صورت 100% آلاینده های مضر و شیمایی درون خود را از دست بدهد.

فیلتر کربن بلاک خانگی سوپر کریستال به صورت کارتریجی طراحی شده است و درون تمامی محفظه های خانگی 10 اینچ اسلیم قابلیت استفاده و نصب دارد. طراحی این فیلتر بسیار منحصر به فرد است و جنس مواد به کار برده شده در ساخت بدنه بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد.

کربن درون این فیلتر به صورت بلوک های کربن است و به دلیل سطح تماس بیشتری که نسبت به فیلتر کربن فعال گرانول (UDF) با آب ایجاد می کند می تواند انواع مواد شیمیایی درون آب را نظیر استیک اسیدها، تری هالومتان ها و کلر و ترکیبات آن را با دقت بالا حذف کند.

فیلتر کربن بلاک خانگی سوپر کریستال پس از تصفیه 2500 گالن آب خاصیت خود را از دست می دهد و اشباع می شود. یعنی ذرات کربن قادر به جذب مواد شیمیایی و تصفیه آب نمی باشند.

به همین علت این فیلتر باید در زمان معین که در اغلب موارد تا حداکثر 9 ماه است، تعویض گردد. تعویض به موقع فیلتر کربن بلاک به افزایش طول عمر فیلتر ممبران بسیار کمک می کند.

فیلتر کربن بلاک خانگی سوپر کریستال super crystal

فیلتر کربن بلاک خانگی سوپر کریستال super crystal

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط