فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا سافت

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا سافت

فیلتر الیافی در اولین مرحله از دستگاه وظیفه دارد تا آب را از نظر فیزیکی تصفیه نماید. پس از فیلتر الیافی، فیلتر کربن اکتیو گرانول در دومین مرحله وظیفه دارد تا آب را از نظر شیمیایی تصفیه کند و مواد شیمیایی درون آب نظیر کلر و مشتقات آن و طعم و مزه نامطبوع آب ورودی را از بین ببرد. در سومین مرحله فیلتر کربن بلاک قرار گرفته است و در حالت کلی وظیفه دارد عملکرد دو فیلتر مرحله قبل را تکمیل نماید.

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا سافت یکی از فیلترهای مهم و ضروری دستگاه به شمار می رود و معمولا قبل از فیلتر ممبران قرار می گیرد. این فیلتر به عنوان پیش تصفیه آب را برای ورود به فیلتر ممبران آماده می کند و املاح مضر درون آب نظیر تری هالومتان ها، استیک اسیدها، کلر، آفت کش ها و حشره کش های موجود در کشاورزی را که وارد منابع آب شده اند و همچنین مزه و بو نامطبوع آب را از بین ببرد.

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا سافت (aqua soft) از نوع کارتریجی بوده و درون محفظه های تصفیه آب خانگی قرار می گیرد. این فیلتر از بلوک های کربن تشکیل شده است و سراسر این بلوک ها را پوششی از جنس کتان در بر گرفته است.

کربن مورد استفاده در این فیلتر بر پایه گیاهی بوده و بسیار مرغوب می باشد. کربن فعال شده دارای سطح مقطع وسیعی است که آلاینده ها را درون خود با قدرت جذب بالا نگه می دارد.

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا سافت تمامی استانداردهای لازم را دارا می باشد و همچنین توانسته است گواهی بین المللی از سازمان های جهانی WQA، ISO،NSF  و SGS را بدست آورد.

مشخصات فنی :

  • جنس : کربن جامد فعال
  • نوع فیلتر : کارتریجی
  • ظرفیت تصفیه آب : 2500 گالن
  • سختی قابل قبول آب ورودی :1000 ppm
  • محدوده فشار آب ورودی :10-40 psi
  • طول عمر فیلتر : حداکثر تا 9 ماه
فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا سافت

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا سافت

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط