فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوا اسپرینگ AQUA SPRING

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوا اسپرینگ AQUA SPRING

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوا اسپرینگ AQUA SPRING

کمپانی آکوا اسپرینگ (aqua spring) یکی از تولید کنندگان دستگاه های تصفیه آب است که کارخانه ی تولیدی آن در کشور تایوان واقع شده است. دستگاه ها و فیلترهای تصفیه آب آکوا اسپرینگ بسیار با کیفیت بوده و از آلیاژهای مرغوب ساخته شده است.

فیلتر کربن بلاک آکوا اسپرینگ (aqua spring) یکی از موثرترین فیلترهای پیش است که تاثیر بسزایی در تصفیه آب دارد.

همچنین این فیلتر تمام آلاینده ها و مواد مضر فیلتر ممبران از جمله تری هالومتانها، استیک اسیدها، کلر و بخشی از آلاینده های شیمیایی که در مراحل قبل ازبین نرفته اند را حذف می کند. این فیلتر نیز می تواند طعم، مزه و بوی نامطبوع آب را بهبود ببخشد.

فیلتر کربن بلاک آکوا اسپرینگ که با نام فیلتر کربن جامد نیز شناخته می شود و با نام اختصاری CTO معرفی شده است در مرحله ی سوم دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد و جزء فیلترهای پیش تصفیه است. در واقع این فیلتر تکمیل کننده مراحل قبل است.

فیلتر کربن بلاک آکوا اسپرینگ از بلوکهای جامد کربن فعال شده با منافذ ریز تشکیل شده است و ساختاری بسیار متخلخل دارد. زمانی که آب از فیلتر کربن بلاک فشرده شده عبور می کند رسوبات و آلاینده های شیمیایی به کربن چسبیده و از آب جدا می شود.

ساختار این فیلتر به گونه ایست که سطح تماس بیشتری با آب دارد و می تواند آلاینده های بیشتری را نسبت به فیلتر کربن اکتیو گرانول حذف نماید.

بلوک کربن فعال شده و اکسترود شده (CTO) با قطر 5 میکرون قادر به تصفیه و جذب آلاینده ها تا 20 برابر بیشتر از کربن فعال گرانول و دانه بندی شده (GAC) است.

فیلتر کربن بلاک آکوا اسپرینگ به صورت کارتریجی است و نیاز به هوزینگ دارد. این فیلتر به دلیل ساختار استانداردی که دارد می توان در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی قرار می گیرد.

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوا اسپرینگ AQUA SPRING
فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوا اسپرینگ AQUA SPRING

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱