فیلتر کربن بلاک اینلاین لایف واتر

فیلتر کربن بلاک اینلاین لایف واتر

فیلتر کربن بلاک اینلاین لایف واتر از فیلترهایی است که در دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد . این فیلتر همانند فیلتر کربن بلاک در مرحله سوم فیلتراسیون ، پس از فیلتر کربن اکتیو پودری قرار می گیرد .

دقت این فیلتر در جذب و حذف آلاینده های موجود در آب از فیلتر کربن اکتیو پودری که در مرحله دوم فیلتراسیون است ، بالاتر می باشد .

این فیلتر دارای منافذ بسیار ریزی می باشد که از آن آلاینده ها و مواد شیمیایی نمی تواند عبور کند . این فیلتر به عنوان فیلتر پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد .

تفاوت فیلتر کربن بلاک با فیلتر کربن بلاک اینلاین چیست ؟

فیلتر کربن بلاک داخل هوزینگ قرار می گیرد ولی فیلتر کربن بلاک اینلاین هوزینگ ندارد . به دلیل این که فیلتر کربن اینلاین ساختاری محفظه ای دارد و در داخل خود کربن را به صورت بلوکی قرار داده است .

این فیلتر توانایی جذب آلاینده ها ، مواد شیمیایی ، املاح اضافی ، موادی مانند تری هالومتان و کلر و غیره را دارد و همچنین این فیلتر طعم و بوی بد آب را بهبود می بخشد .

*فیلتر کربن بلاک اینلاین لایف واتر استانداردهای مهم جهانی را کسب کرده است و از کیفیت بالایی برخوردار است .

*در این فیلتر اتصالات فیتینگی نیز به کار رفته است و به دلیل وجود این اتصالات ، نصب شیلنگ به فیلتر به آسانی و در زمان کوتاه تری انجام می شود .

 اهمیت تعویض فیلتر کربن بلاک اینلاین لایف واتر

مواد شیمیایی موجود در آب که از این فیلتر عبور می کنند پس از مدتی کربن در آن اشباع می شوند و باید هر چند وقت یکبار شستشو و احیا شوند و پس از گذشت 9 ماه باید تعویض شوند .

فیلتر کربن بلاک اینلاین لایف واتر

فیلتر کربن بلاک اینلاین لایف واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط