فیلتر کربن اکتیو گرانول 20 اینچ جامبو فلاکستک

فیلتر کربن اکتیو گرانول 20 اینچ جامبو فلاکستک

فلاکستک (fluxtek) یکی از برندهای معتبر و معروف در صنعت عظیم تصفیه آب می باشد. این کمپانی سال ها محصولات بسیار پرتوان و با کیفیت شامل سیستم ها و فیلترهای تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی را تولید و عرضه کرده است. اغلب تولیدات این برند دارای گواهینامه بین المللی می باشند و این خود تضمینی بسیار قابل اطمینان در جهت کیفیت و کارایی محصولات این کمپانی است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی فلاکستک تحت لیسانس کشور آمریکا قرار دارد و در کشور تایوان تولید شده است. این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مهم ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب به حساب می آید.

فیلتر کربن اکتیو گرانول فلاکستک به عنوان پیش تصفیه در دومین مرحله از سیستم بعد از فیلتر الیافی قرار می گیرد و حاوی دانه های ریز کربن فعال است. در واقع آب ورودی به فیلتر با گذر از ذرات ریز کربن ناخالصی های موجود در خود را نظیر مواد شیمیایی اعم از کلر، تری هالومتان ها و استیک اسیدها از دست می دهد و در نهایت نیز آبی با طعم و مزه بسیار بهتر از فیلتر خارج می شود.

این فیلتر از نظر کیفیت وکارایی بسیار قابل اطمینان و تضمین شده می باشد زیرا توسط سازمان های معتبر WQA، CE و FDA مورد بررسی و تایید قرار گرفته است.

نحوه قرارگیری این فیلتر در سیستم تصفیه بسیار مهم بوده زیرا به گونه ای ساخته شده است که آب تنها از قسمت پایین آن امکان ورود دارد و اگر برعکس نصب شود کارایی نخواهد داشت.

کربن های موجود در این فیلتر بر پایه مواد گیاهی می باشد و دارای قدرت جاذب بالایی هستند اما مانند سایر فیلترهای سیستم بعد از گذشت زمانی کارایی خود را از دست داده و باید تعویض گردند.

مشخصات فنی :

  • نوع فیلتر : کارتریجی
  • سختی قابل قبول آب :1000 ppm
  • محدوده دمای آب ورودی : 2-38 درجه سانتی گراد
  • محدوده فشار آب ورودی : 10-40 psi

 

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. 

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

 

مطالب مرتبط