فیلتر کربن اکتیو گرانول کوجین

فیلتر کربن اکتیو گرانول کوجین

کوجین (kojine) یکی از برندهای تایوانی است و در ساخت محصولات خود از بهترین و به روزترین تکنولوژی ها و مواد اولیه استفاده می کند. به همین دلیل این برند توانسته است به یکی از سازندگان معتبر دستگاه و فیلترهای تصفیه آب خانگی تبدیل شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول کوجین در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی قابلیت استفاده دارد. این فیلتر معمولا در دومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب و پس از فیلتر الیافی قرار می گیرد. این فیلتر وظیفه دارد تا آلاینده های شیمیایی درون آب نظیر کلر، ترکیبات کلر، استیک اسیدها، تری هالومتان ها، بو و مزه نامطبوع آب ورودی را حذف نماید.

جداره فیلتر کربن اکتیو گرانول به گونه ای طراحی شده است که آب تنها از قسمت پایینی آن امکان ورود دارد بنابراین جهت قرار دادن این فیلتر در دستگاه بسیار مهم است. فرآیند تصفیه آب توسط این فیلتر به واسطه ذرات کربن پودری انجام می شود که درون فیلتر قرار دارد. کیفیت ذرات کربن در جذب بهتر ناخالصی ها بسیار تاثیر گذار است. ذرات کربن پودری و یا دانه ای درون فیلتر کربن اکتیو گرانول کوجین از پوسته نارگیل تهیه شده است. کربن پودری بر پایه پوسته نارگیل از بهترین ذرات کربن بوده که از قدرت جاذب بالایی نیز برخوردار است.

طول عمر فیلتر کربن فعال گرانول به میزان مصرف و آلاینده های موجود در آب بستگی دارد. اما غالبا از این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی می توان تا حداکثر 9 ماه استفاده کرد. تعویض به موقع این فیلتر از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا در غیر این صورت مواد شیمیایی از فیلتر عبور کرده و ممکن است عملکرد فیلترهای بعدی را نیز دچار اختلال کند.

مشخصات فنی :

  • نوع فیلتر : کارتریجی
  • ظرفیت تصفیه آب : 2500 گالن یا 10000 لیتر
  • طول عمر فیلتر : بین 6 الی 9 ماه
  • محدوده دمای آب ورودی : 2-38 درجه سانتی گراد
  • محدوده فشار آب ورودی :10-40 psi
  • سختی قابل قبول آب ورودی :1000 ppm

فیلتر کربن اکتیو گرانول کوجین

فیلتر کربن اکتیو گرانول کوجین

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط