فیلتر کربن اکتیو گرانول وتک vetec

فیلتر کربن اکتیو گرانول وتک vetec

فیلتر کربن اکتیو گرانول وتک از کربن فعال دانه ای تشکیل شده که این کربن از پوسته نارگیل تهیه شده است. این نوع کربن از مرغوب ترین های کربن در صنعت آب و فاضلاب می باشد و دارای استاندارد های غذایی و درجه بندی غذایی (food grade) است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول در مرحله ی دوم دستگاه تصفیه آب وتک  قرار می گیرد که برای حذف مواد مضر بدن انسان، مواد آلی موجود در حشره کش ها ، کلر ، رنگ ، طعم و بوی آب می باشد. این فیلتر از نظر شکل ظاهری به فیلتر شنی شباهت دارد و یک استوانه ایست که درون آن از کربن اکتیو گرانول (GAC) پر شده است و  آب از  قسمت فوقانی ستون وارد هوزینگ شده و پس از اینکه از بستر کربن فعال می گذرد مواد آلی را از دست می دهد .

یکی از ویژگی های مهم این فیلتر این است که دارای سطح جذب داخلی بالا، خلل و فرج و جذب مواد شیمیایی و گازها می باشد.

هوزینگ فیلتر کربن اکتیو گرانول vetec از لاستیک های آب بندی به شکل O (O-Ring) تشکیل شده است که از هرگونه نشتی جلوگیری می کند.

اگر این فیلتر در زمان مناسب عوض نشود باعث می شود مواد شیمیایی درون فیلتر از آن رد شود و غشاء ممبران را پاره کند و به سایر فیلترها نیز آسیب برساند.

نکته ای که در مورد کربن فعال وجود دارد این است که توانایی حذف الکل ها، اسیدها، آلدهیدها، قندو نشاسته و مولکول های سنگین آلی را ندارد.

مشکلات عدم استفاده از فیلتر کربن اکتیو گرانول :

  • طعم و بوی ناخوشایند که در برخی آب ها وجود دارد در آن باقی می ماند.
  • عدم استفاده از این فیلتر باعث ایجاد بسیاری از بیماری ها و مسمومیت شده زیرا این فیلتر قادر به حذف مواد مضر و خطرناک موجود در آب می باشد
  • همچین بستر رشد میکرو ارگانیسم ها و باکتری ها به دلیل حذف نشدن مواد مغذی فراهم می شود.
فیلتر کربن اکتیو گرانول وتک vetec

فیلتر کربن اکتیو گرانول وتک vetec

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com  مراجعه نمایید.

ccra    با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط