فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی کریستال

فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی کریستال

فیلتر کربن اکتیو گرانول یا فیلتر UDF دومین فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که عموما بعد از فیلتر الیافی قرار می گیرد.

وظیفه فیلتراسیون شیمیایی، یعنی حذف انواع مواد شیمیایی موجود در آب نظیر کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و غیره را دارد.

بنا به جایگاه مهم فیلترهای کربنی به خصوص در سیستم تصفیه آب اسمز معکوس، استفاده از یک فیلتر اصل و با کیفیت بسیار مهم است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی کریستال یکی از فیلترهای کربنی پیشنهادی می باشد.

این فیلتر ساخت کشور تایوان است و جزء محدود فیلترهایی است که کلیه استانداردهای بهداشتی و ایمنی در ساخت آن رعایت شده است.

به همین دلیل است که توسط سازمان های جهانی WQA، FDA، NSF و CE مورد بررسی و تایید قرار گرفته است.

این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی شده است، اما نحوه و جهت قرارگیری آن با سایر فیلترهای هوزینگی متفاوت است.

به گونه ای که آب از بخش پایینی کارتریج فیلتر وارد می شود و در صورتی که برعکس در هوزینگ قرار بگیرد، فرآیند تصفیه آب با اختلال مواجه می شود.

ذرات کربن در این فیلتر به صورت گرانول شده یا دانه های نسبتا ریز در آمده اند. این ذرات ساختاری بسیار متخلخل دارند و درون آنها سطح مقطع بزرگی برای به دام انداختن آلاینده ها به وجود آمده است.

این کربن ها از جنس پوسته نارگیل بدست آمده اند. کربن پوسته نارگیل بالاترین میزان درصد جذب کلر را دارد و در حذف بو، مزه، رنگ و طعم ناخوشایند آب بسیار عالی عمل می کند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی کریستال قادر است تا 2500 گالن آب را به طور کامل تصفیه کند، حداکثر مدت زمان استفاده از این فیلتر تا نه ماه است.

البته بازه زمانی فیلتر کربن فعال گرانول تحت عوامل مختلفی می تواند کم یا زیاد شود.

قابلیت تحمل دما تا 100 درجه فارنهایت و فشار تا 125 psi از دیگر ویژگی های قابل توجه این فیلتر است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی کریستال

فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی کریستال

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط