فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم فلاکستک

فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم فلاکستک

فلاکستک (fluxtek) برندی آمریکایی است و کارخانه ساخت و مونتاژ محصولات آن در کشور تایوان قرار دارد. این کمپانی انواع مختلفی از سیستم های تصفیه آب خانگی و فیلترهای تصفیه با ظرفیت های مختلفی را تولید می کند. تمامی محصولات این برند توسط سازمان های معتبر جهانی بررسی شده و مورد تایید قرار گرفته اند و این خود تضمینی قابل اعتماد در جهت کیفیت و کارایی کالاهای این برند است.

امروزه از کربنی که طی فرآیندهای مختلف فعال می شود در طیف گسترده ای از تصفیه خانه های صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی بهره می برند. زیرا کربن فعال قابلیت جذب آلاینده های شیمیایی را دارد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم فلاکستک قابلیت حذف کلر و ترکیبات شیمیایی نظیر تری هالومتان ها، استیک اسیدها، سموم دفع آفات و حذف طعم و مزه نامطبوع آب را دارد. در واقع فیلتر کربن اکتیو گرانول فرمولی ضد باکتری دارد و در جهت حذف آلاینده های شیمیایی بسیار قوی عمل می کند.

این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و جزء فیلترهای اصلی دستگاه می باشد. فیلتر کربن پودری فلاکستک معمولا پس از فیلتر الیافی و در مرحله دوم از دستگاه نصب می شود. این فیلتر به گونه ای طراحی شده است که در تمامی هوزینگ های 20 اینچ اسلیم نصب می شود.

طراحی جداره فیلتر کربن پودری نیمه صنعتی فلاکستک به گونه ای بوده که آب تنها از قسمت پایینی آن امکان ورود دارد. به همین دلیل نحوه قرار دادن این فیلتر در دستگاه بسیار مهم است.

تمامی فیلترهای کربن پودری از جمله فیلتر اکتیو گرانول فلاکستک پس از مدتی اشباع می شوند و توان جذب ذرات آلاینده را از دست می دهند. عمر این فیلتر بسته به کیفیت آب و میزان ظرفیت تصفیه آب متفاوت می باشد. اما به طور معمول بین 6 الی 9 ماه قابلیت استفاده دارند.

مشخصات فنی :

  • نوع فیلتر : کارتریجی
  • محدوده دمای آب ورودی : 2-38 درجه سانتی گراد
  • محدوده فشار آب ورودی : 10-40 psi
  • سختی قابل قبول آب ورودی : 1000 ppm
فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم فلاکستک

فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم فلاکستک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط