فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی نایس واتر مدل UDF-10-B

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی نایس واتر مدل UDF-10-B

فیلترهای کربنی از فیلترهای بسیار کاربردی و مهم در دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشند زیرا در تصفیه و فیلتراسیون شیمیایی آب ورودی نقشی تعیین کننده و موثر دارند.

فیلترهای کربنی در سه مرحله در دستگاه های تصفیه آب خانگی ارائه می شوند. فیلتر کربن اکتیو گرانول در مرحله دوم از دستگاه و پس از فیلتر الیافی قرار می گیرد و به عنوان فیلتر پیش تصفیه نقشی مهم در طول عمر و عملکرد طول عمر فیلتر ممبران دارد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی نایس واتر مدل UDF-10-B از فیلترهای استانداردی می باشد که با به کارگیری از دانش های روز دنیا ساخته شده است. این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و با طول 10 اینچ و قطر اسلیم قابلیت نصب در انواع محفظه های خانگی را دارد.

اخذ تاییدیه از سازمان های WQA،NSF  و FDA به عنوان نشانی بسیار قابل اطمینان در جهت تضمین کارایی و کیفیت این فیلتر شمرده می شود و همین موضوع سبب شده تا مصرف کننده بتواند با اطمینان خاطر از فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی نایس واتر مدل UDF-10-B در دستگاه خود استفاده کند.

ذرات کربن پودری فعال که از پوسته نارگیل ساخته شده اند فرآیند فیلتراسیون آب را انجام می دهند و با دقت بالا اقدام به حذف طعم، بو، مزه نامطبوع و انواع مواد شیمیایی درون آب می کنند.

این فیلتر قادر است 2500 گالن آب را در بهترین حالت و با بالاترین دقت تصفیه نماید اما پس از گذر حدودا 9 ماه قابلیت خود را از دست می دهد و بهتر است تعویض شود.

تمام مواد اولیه ای که در ساخت بدنه فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی نایس واتر مدل UDF-10-B مورد استفاده قرار گرفته اند از نظر بهداشتی تایید شده هستند و هیچ گونه ماده مضر و سمی را در معرض تماس با آب از خود آزاد نمی کنند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی نایس واتر مدل UDF-10-B

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی نایس واتر مدل UDF-10-B

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط