فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سو پیور

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سو پیور

فیلترهای کربن اکتیو گرانول یکی از ملزومات تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی است. به همین دلیل انواع بسیار مختلفی از آن ها ساخته می شود و در دسترس عموم قرار می گیرد. فیلتر کربن اکتیو گرانول حاوی ذرات کربن پودری و دانه ای بوده که نحوه ساخت و ماده اولیه آن در کیفیت فیلتر بسیار تاثیر گذار است. بنابراین هنگام خرید این فیلتر توجه به این نکات ضروری می باشد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سو پیور (so pure) ساخت کشور تایوان بوده و از نظر کیفیتی در رده بالایی قرار گرفته است. این فیلتر توانسته است تاییدیه استانداردهای جهانی نظیر WQA، NSF و FDA را از آن خود کند. فیلترهای کربن اکتیو گرانول (GAC) را با نام کربن فعال پودری (UDF) نیز می شناسند.

فیلتر کربن فعال گرانول سو پیور با خاصیت از بین برندگی بخشی از مواد شیمیایی نظیر کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها ، بو و مزه نامطبوع آب را تصفیه می کند. این فیلتر عموما در دومین مرحله از دستگاه و بعد از فیلتر الیافی نصب می شود.

فیلتر کربن پودری so pure از نوع کارتریجی است و درون هوزینگ های پیش تصفیه خانگی قرار می گیرد. دقت داشته باشید که جهت قرار دادن این فیلتر درون محفظه مهم است زیرا آب تنها از قسمت پایینی آن امکان ورود دارد. در نتیجه بر عکس قرار دادن این فیلتر درون محفظه سبب می شود تا آب ورودی هیچ گونه تماسی با ذرات کربن نداشته باشد و در نهایت مورد تصفیه قرار نگیرد.

این فیلتر قبل از اینکه در دستگاه نصب شود بهتر است شسته (کربن گیری) شود و حدودا 10 لیتر آب از آن خارج گردد. این کار سبب می شود تا آب خروجی شفاف باشد و رنگ سیاه اولیه آن از بین برود.

مشخصات فنی :

  • نوع فیلتر : کارتریجی
  • توان تصفیه آب : 2500 گالن
  • محدوده دمای آب ورودی : 2-38 درجه سانتی گراد
  • سختی قابل قبول آب ورودی : 1000 ppm
  • محدوده فشار آب ورودی :10-40 psi
  • طول عمر فیلتر : حداکثر 9 ماه
فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سو پیور

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سو پیور

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط