فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب سوفیلتر

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب سوفیلتر

فیلتر کربن اکتیو گرانول سوفیلتر یکی از انواع فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب خانگی است که قادر است املاح مضری مانند تری هالومتان ها، بخشی از کلر، بو، رنگ و مزه ی نامطبوع را حذف نماید.

این فیلتر در مرحله ی دوم از تصفیه آب قرار می گیرد و به صورت کارتریجی طراحی شده است و برای فرآیند تصفیه نیاز به هوزینگ دارد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول سوفیلتر به طراحی استانداردی که دارد قابل استفاده در بیشتر دستگاه های تصفیه آب خانگی نیز می باشد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول سو فیلتر که با نام های فیلتر کربن پودری و فیلتر کربن فعال گرانول با کد اختصاری UDF و GAC شناخته می شوند از بهترین نوع کربن تهیه شده است.

بهترین کربن هایی که قدرت جذب بالا و کیفیت خوبی دارند از پوسته ی نارگیل و پوسته ی گردو ساخته می شوند و با فرآیند خاصی فعال می شوند تا بتوانند املاح و آلاینده های درون آب را به خود جذب کنند.

فیلترهای پیش تصفیه بسیار مهم هستند زیرا باعث افزایش طول عمر فیلتر ممبران که اصلی ترین فیلتر در دستگاه تصفیه آب است، می شوند. اگر این فیلترها کیفیت لازم را نداشته باشند و یا به موقع تعویض نشوند در عملکرد فیلتر ممبران اختلال ایجاد می کنند و باعث تغییر در طعم و بوی آب می شوند.

همچنین آلیاژ به کار رفته در بدنه ی فیلترها بسیار مهم است زیرا با آب در تماس مستقیم هستند و نباید هیچ واکنشی نشان دهند.

جنس بدنه فیلتر کربن اکتیو گرانول سوفیلتر از پلاستیک فشرده فود گرید است و هیچ ضرری برای بدن انسان ندارد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب سوفیلتر

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب سوفیلتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط