فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب خانگی

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب خانگی

کربن فعال گرانول (GAC ) تهیه شده از کربن فعال یا زغال فعال چوب و پوسته نارگیل است. از زمان قدیم به عنوان  یک عامل تصفیه مورد استفاده قرار گرفته است. کربن فعال برای تصفیه آب آشامیدنی در هند باستان و به عنوان یک تصفیه کننده چند منظوره در مصر باستان در زمان قدیم استفاده شد. در اوایل قرن نوزدهم، در زمان های مدرن آن را به صنعت پالایش قند اروپا معرفی کرد. امروزه کربن فعال در انواع مختلف از جمله دانه ای، پودری و اکسترود شده در طیف گسترده ای از برنامه های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی برای حذف آلاینده ها استفاده می شود.

کربن فعال گرانول چیست ؟

کربن فعال گرانول ( GAC ) شامل ذراتی است که بیش از حد بزرگ می شوند تا از طریق یک الکترود 80 میلی متری عبور کنند. بر خلاف کربن فعال پودری ( PAC )، کربن فعال دانه ای می تواند به تنهایی در یک دستگاه تصفیه مانند فیلتر جاذب استفاده شود. کربن فعال گرانول همچنین می تواند با یک اتصال دهنده و اکسترود شده برای ایجاد گلوله های استوانه ای به طور مساوی به نام کربن فعال اکسترود شده ( EAC) مخلوط شود.

کاربرد :

فیلتر کربن فعال گرانول در دستگاه تصفیه آب خانگی، فیلتر مرحله ی دوم تصفیه آب می باشد که برای حذف رنگ، بو و طعم و بخشی از کلر مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین روش برای حذف مواد شیمیایی در آب استفاده از فیلترهای کربن فعال می باشد همچنین توسط این فیلتر می توان کلر موجود در آب را حذف کرد که این امر باعث افزایش طول عمر فیلتر ممبران می شود. فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب می باشد و اگر کلر درآب زیاد باشد باعث خراب شدن زود هنگام و از بین بردن سطح فیلتر ممبران می شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و عرضه انواع فیلترهای تصفیه آب خانگی می باشد.

شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از مزایای خرید استفاده نمایید.

تلفن : 65522963 – 65522923 – 021 همراه : 09122972091