فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا کلییر AQUACLEAR

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا کلییر AQUACLEAR

فیلترهای کربنی از پرکاربردترین فیلترها در دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشند. این فیلتر در بالا بردن کیفیت آب آنقدر موثر است که به سه شکل مختلف از آنها در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده شده است. به دلیل  اهمیت و تکرار فیلتر کربنی، باید در انتخاب آن بسیار توجه کرد و بهترین آنها را در دستگاه تصفیه استفاده نمود.

فیلتر تصفیه آب خانگی کربن اکتیو گرانول آکوا کلییر از مناسب ترین فیلترهایی است که در دومین مرحله از تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس قابل استفاده می باشد. این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است، یعنی فیلتر درون محفظه تصفیه آب (هوزینگ) قرار می گیرد.

کربن های موجود در فیلتر آکوا کلییر (aqua clear) به صورت پودر درآمده اند. پوششی از جنس کتان اطراف این کربن ها را فرا گرفته است و دو سر آن نیز پلمپ شده است.

این کارتریج خود درون محفظه قرار می گیرد و آب در ابتدا وارد محفظه فیلتر شده و سپس به درون فیلتر کربن فعال گرانول راه می یابد. آب با عبور از بین ذرات کربن تصفیه می شود و کربن موجود در فیلتر با قدرت بالا اقدام به تصفیه آب و به دام انداختن ذراتی چون کلر، تری هالومتان ها و استیک اسیدها می نماید.

کربن موجود در فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی آکوا کلییر بر پایه مواد گیاهی ساخته شده است و با سلامتی انسان بسیار سازگار می باشد. کمپانی آکوا کلییر در ساخت این فیلتر تمامی استانداردهای لازم را رعایت کرده است و بدنه و مواد اولیه این فیلتر را به گونه ای انتخاب کرده است که به هیچ عنوان کیفیت آب را پایین نمی آورند.

به همین علت این فیلتر توانسته است با اخذ گواهی بین المللی از استانداردهای NSF و WQA به یکی از پر فروش ترین و با کیفیت ترین فیلترها تبدیل شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا کلییر AQUACLEAR

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا کلییر AQUACLEAR

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط