فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا پرو مدل UDF-10-B

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا پرو مدل UDF-10-B

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا پرو مدل UDF-10-B یکی از فیلترهای اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی به حساب می آید. فیلترهای کربنی در حالت کلی وظیفه دارند تا آب را به لحاظ شیمیایی تصفیه کنند ذرات کربنی که درون این فیلتر به شکل پودری در آمده اند در محیطی بدون اکسیژن و با دمای بسیار بالا فعال شده اند. فعال شدن ذرات کربن باعث می شود تا خاصیت جذب در ذرات کربن بالا برود.

ذرات کربن پودری که در این فیلتر استفاده شده است بر پایه پوسته نارگیل ساخته شده اند و از قدرت جذب بالایی نیز برخوردار است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی آکوا پرو مدل UDF-10-B به صورت کارتریجی طراحی شده است. یعنی باید درون محفظه های خانگی قرار بگیرد. این فیلتر طبق استانداردهای روز دنیا ساخته شده است و ویژگی های مورد نیاز یک فیلتر کربنی با کیفیت را دارد.

آب از قسمت ورودی به این فیلتر وارد می شود در طی گذر از ذرات کربن تصفیه می شود و آلاینده های شیمیایی نظیر کلر، استیک اسیدها، تری هالومتان ها، بو و مزه نامطبوع خود را از دست می دهد و برای ورود به فیلتر ممبران آماده می شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی آکوا پرو مدل UDF-10-B دارای بدنه ای بسیار با کیفیت و با مقاومت بالا در برابر محدوده ای از فشار و دمای آب می باشد. پلاستیک به کار برده شده در ساخت بدنه این فیلتر دارای استاندارد food grade  است بنابراین هیچ گونه تغییری در کیفیت آب به وجود نخواهد آورد.

طول عمر فیلتر کربن اکتیو گرانول را عوامل مختلفی تعیین می کنند. میزان مصرف آب، کیفیت آب ورودی، نوع ذرات کربن و غیره از عوامل تاثیر گذار در طول عمر این فیلتر می باشند. اما در اغلب موارد از فیلتر کربن اکتیو گرانول می توان تا حداکثر 9 ماه بهره برد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا پرو مدل UDF-10-B

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا پرو مدل UDF-10-B

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط