فیلتر چند کاره تصفیه آب

فیلتر چند کاره تصفیه آب

فیلتر چند کاره به فیلتر تصفیه آبی گفته می شود که از دو یا چند فیلتر تشکیل شده  باشد. اکثر فیلترهای تصفیه آب چند کاره معمولا ترکیب دو فیلتر الیافی و فیلتر کربن پودری است. به صورت کلی این فیلتر تصفیه آب که شامل دو مرحله می باشد به صورت نصف در آن فیلتر الیافی و کربن پودری قرار گرفته است.

تصفیه آب در این فیلتر به این شکل است که آب در اولین مرحله از فیلتر الیافی عبور می کند و طی گذر از این فیلتر جلبک، گل و لای، شن و ماسه، خاک و ذرات معلق خود را از دست می دهد و سپس در دومین مرحله آب از فیلتر کربن پودری خارج می شود و طی عبور از دانه های کربن مواد شیمیایی موجود در خود مانند کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و سایر آلاینده های شیمیایی را از دست می دهد. بر اساس همین فرآیند به این فیلتر دو منظوره یا فیلتر چند کاره تصفیه آب می گویند.

فیلترهای دو منظوره به علت فشرده بودن می توان در فرآیند فیلتراسیون تصفیه آب خانگی استفاده کرد و در هوزینگ های خانگی قرار داد. یکی از علت های پرکاربرد بودن این نوع فیلترها صرفه جویی و کاهش هزینه و همچنین اشغال فضای کمتر می باشد.

فیلترهای دو منظوره بهتر است هر سه ماه یک بار تعویض شوند بخاطر اینکه دو فیلتر در کنار هم نسبت به یک فیلتر کامل ظرفیت کمتری در برابر حجم تصفیه آب دارد بنابراین زمان تعویض فیلترهای آن باید نصف شود.

در فیلتر چند کاره تصفیه آب می توان به راحتی چند فیلتر را در کنار هم قرار داد . مانند فیلترهای الیافی، فیلترهای کربن پودری، فیلتر سرامیکی ، فیلتر رزینی و غیره

این نوع فیلترها بیشتر در دستگاه های تصفیه آب کلمنی و رومیزی استفاده می شود. زیرا این دستگاه ها فضای کمی برای قرار گیری فیلتر دارند .

اما بهتر است در دستگاه های تصفیه آب خانگی زیرسینکی ، رومیزی و کلمنی از فیلترهای با کیفیت و جداگانه استفاده کرد.

فیلتر چند کاره تصفیه آب

فیلتر چند کاره تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط