فیلتر پست کربن نیمه صنعتی لونا واتر

فیلتر پست کربن نیمه صنعتی لونا واتر

اگر دقت کرده باشید آب تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب داخل مخزن ریخته می شود گاهی اوقات آب بیش از حد داخل مخزن می ماند و بو می گیرد .

برای جلوگیری از این مشکل در دستگاه تصفیه آب یک فیلتر به نام فیلتر پست کربن در مرحله پنجم بصورت اینلاین کار گذاشته می شود که وقتی آب از ممبران خارج می شود و به مخزن داخل می شود قبل از رسیدن به شیر برداشت از این فیلتر عبور می کند که اگر احیانا آب طعم بدی گرفته بود برطرف شود .

باید توجه داشته باشید که وقتی آب از این مرحله عبور کند دیگر مورد تصفیه قرار نمی گیرد پس سعی کنید فیلتر با کیفیت بالا را تهیه کنید.

فیلتر پست کربن از کربن پودری و ساخته شده از پوسته نارگیل است و هنگامیکه از آب از کنار آنها می گذرد فعال می شوند و آلاینده ها را همچون بو،طعم و رنگ جذب می کنند.

عمر این فیلتر معمولا یکسال است. طول عمر این فیلتر به فیلتر های قبلی نیز بستگی دارد پس سعی کنید که به موقع همه فیلترها را تعویض کنید تا دستگاه با کیفیت بهتری آب را تصفیه کند.

اگر تصمیم به تعویض فیلتر پست کربن داشتید فقط نیاز به یک فیلتر دارید و این فیلتر نیاز به دو عدد اتصالات ورودی و خروجی دارد که باید از فیلتر قبلی باز شود و روی فیلتر جدید بسته شود و در بعضی از فیلتر ها اصلا به اتصالات نیاز ندارد و مستقیما به لوله آب وصل می شود فقط به جهت فلش برای نصب فیلتر دقت کنید.

این فیلتر نیز وقتی تعویض می شود مقداری آب سیاه از آن خارج می شود قبل از وصل شیلنگ خروجی این فیلتر اجازه دهید آب سیاه خارج شود و به شفافیت برسد سپس شیلنگ خروجی را وصل کنید.

فیلتر پست کربن نیمه صنعتی لونا واتر

فیلتر پست کربن نیمه صنعتی لونا واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط