فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب لونا واتر Luna Water

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی لونا واتر Luna Water :
امروزه  دستگاه های تصفیه آب چه در نوع خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی کاربرد بیشتری نسبت به گذشته پیدا کردند و  این دستگاه ها روش های تصفیه آب متفاوتی دارند که دستگاه تصفیه آب زیرسینکی لونا واتر طی 6 مرحله و از روش اسمز معکوس جهت تصفیه استفاده می کند.
در مرحله پنجم تصفیه فیلتر پست کربن یا کربن خطی قرار دارد که در این مبحث توضیحاتی جهت آشنایی با این فیلتر قرار می دهیم .

معرفی و عملکرد فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب لونا واتر:

فیلتر پست کربن دارای یک هوزینگ پلاستیکی باریک که پرشده از کربن پودری می باشد است و ذرات و ناخالصی های موجود در آب را حذف می کند که قدرت جذب و عملکرد بهتر این فیلتر بستگی به کیفیت کربن پودری دارد ، در بعضی موارد هم این فیلتر از فیلتر کربن بلاک تهیه می شود که در این حالت دستگاه عملکرد بهتری خواهد داشت .
فیلتر پست کربن برخلاف دیگر فیلترها فقط دارای نوع خطی می باشد که ورودی آن دو قسمت دارد ، قسمت اول یک ورودی به مخزن تصفیه دارد ، قسمت دوم ورودی به ممبران دارد. خروجی این فیلتر نیز به فیلتر مواد معدنی یا مینرال می رود .

زمان و نحوه تعویض فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب لونا واتر:

زمان تعویض این فیلتر به طور معمول یکبار در سال می باشد و اگر در زمان تعیین شده تعویض نشود نه تنها کارایی خود را از دست می دهد بلکه باعث بروز مشکل در فیلترها و سایر قطعات دستگاه نیز می شود .
برخی از این فیلترها دارای اتصالات ورودی و خروجی می باشند و برخی دیگر لوله مستقیم وارد آنها می شود .
هنگامی که برای نصب اقدام می کنیم باید به جهت های نمایش داده شده روی فیلتر توجه کرد و در جهت درست آن را قرار داد . در ابتدا و شروع به کارفیلتر آب سیاه رنگی خارج شده که سریعا باید آن را برداشت کرد تا وارد فیلتر بعدی نشود. پس از نصب نیز باید بگذاریم حدود 15 لیتر آب از دستگاه خارج شود.

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب لونا واتر LUNA WATER

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب لونا واتر LUNA WATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

 

مطالب مرتبط