فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب اکوا پیور aqua pure

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب اکوا پیور aqua pure

پنجمین فیلتر دستگاه تصفیه آب ، فیلتر پست کربن post carbon است که کاربرد آن در حذف مشتقات کلر و شوینده ها وحذف بوی نامطبوع آب توسط پودرکربن در فیلتر دستگاه تصفیه آکوا پیورمی باشد. آبی که ازفیلتر مرحله چهارم (ممبران) دستگاه تصفیه عبورکرده است ، حالا ازمخزن تصفیه ذخیره شده وارد فیلتر پست کربن شده وبا عبور ازآن بخاطر وجود کربن پودری ، بو، طعم ورنگ آب گرفته شده و برای مرحله ششم تصفیه آماده می شود.

فیلترکربن پودری یا (UDF ( ultra depth filtration دارای منافذ بسیارکوچکی است که از جنس کربن است که وقتی با آب تماس پیدا می کند، آب به همه منافذ نفوذ کرده وبا کربن برخورد می کند. کربن فعال فیلتر دربرابر مشتقات کلر ومواد شیمیایی واکنش نشان می دهد و آب را با بهترین عملکرد از خود عبور می دهد. فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب aqua pure از مواد گیاهی ساخته شده است و درساخت آن از پوسته نارگیل استفاده شده که از کیفیت خوبی جهت شیرین کردن آب  برخورداراست و بیشترین بازدهی درتصفیه آب را دارد. فیلترpost carbon  فاقد کارتریج است بدین معنا که بعداز پایان عمر فیلتر ، به طور کامل تعویض و فیلتر جدید جایگزین آن می شود.

همان طور که درمباحث قبلی گفته شده بود ، فیلترها درحالت کلی دو نوعند : فیلتر هوزینگی وفیلتر خطی .فیلتر post carbon  ازنوع فیلتر خطی است  یعنی فاقد هوزینگ است وپس از کارکرد، به طور کامل تعویض می شود.

در دستگاه تصفیه آب aqua pure که ازروش اسمز معکوس (RO) در تصفیه آب استفاده می شود، فیلتر پست کربن دارای دو ورودی است که یک سر آن به مخزن تصفیه آب می رود و سر دیگر آن به فیلتر ممبران وصل می شود و آب خروجی از فیلتر پست کربن وارد فیلتر مرحله ششم یعنی مینرال می شود.

هرچقدر کیفیت فیلتر post carbon  بالاتر باشد، قدرت وتوانایی جذب ناخالصی ها ازقبیل بو وطعم ومزه آب نیز بالا می رود .

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب اکوا پیور AQUA PURE

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب اکوا پیور AQUA PURE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط