فیلتر پست کربن خانگی 1500 گالن آکوا من

فیلتر پست کربن خانگی 1500 گالن آکوا من

آنچه که در تعیین کیفیت آب خروجی از دستگاه نقش دارد، به کارگیری از فیلترهای اصلی و درجه یک و تعویض به موقع آنها است، عدم به کارگیری از فیلترهای اصل و مرغوب باعث می شود تا با افت شدید کیفیت آب خروجی از دستگاه مواجه شوید.

در این صورت می توان گفت آب خروجی از دستگاه از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با آب شهری ندارد.

فیلتر پست کربن خانگی 1500 گالن آکوا من یکی از مرغوب ترین فیلترهای پست کربن است که می توان از آن در پنجمین مرحله از تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کرد.

جنس مواد اولیه در ساخت بدنه فیلتر و نوع و جنس کربن به کار برده شده در آن کاملا تضمین شده است و هیچ گونه عوارض جانبی برای سلامتی انسان ندارد.

کربن به کار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل تهیه شده است و بیشترین میزان درصد جذب کلر و حذف طعم و مزه نامطبوع آب را دارد.

به صورت کلی کربن تهیه شده از پوسته نارگیل مرغوب ترین نوع کربن برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب است.

به دلیل رعایت نکات ایمنی و بهداشتی این فیلتر موفق به دریافت گواهینامه بین المللی از استانداردهای WQA، NSF و  CE شده است.

دقت داشته باشید هنگام خرید این فیلتر به درج عبارت made in Taiwan بر روی آن توجه نمایید.

ظرفیت این فیلتر در تصفیه آب محدود است، یعنی پس از مدتی دانه های کربن فعال اشباع می شوند و قدرت جاذب خود را از دست می دهند.

طبق اظهارات کمپانی آکوا من (aqua man) این فیلتر توان تصفیه 1500 گالن آب را دارد و بهتر است نهایتا هر سال یک بار تعویض شود.

فیلتر پست کربن خانگی 1500 گالن آکوا من

فیلتر پست کربن خانگی 1500 گالن آکوا من

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط