فیلتر پست کربن خانگی کلیین پیور مدل T33

فیلتر پست کربن خانگی کلیین پیور مدل T33

اهمیت تعویض به موقع فیلترها در دستگاه های تصفیه آب خانگی با هر روش فیلتراسیونی بسیار مهم است.

در صورتی که فیلترهای دستگاه به موقع تعویض شوند، می توان خروجی آب با کیفیت داشت، اما در غیر این صورت علاوه بر اینکه آب تصفیه نخواهد شد بلکه ممکن است حاوی میکروب های بیشتری نیز شود.

استفاده از فیلترهای اصل و مرغوب نیز بسیار مهم است. به خصوص اگر فیلتر جزء فیلترهای ضروری دستگاه باشد.

فیلتر پست کربن خانگی کلیین پیور مدل T33 با طراحی استاندارد برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس متناسب است.

این فیلتر با تصفیه 1500 گالن آب می تواند تا حدودا یک سال مورد استفاده قرار بگیرد. فیلتر پست کربن به عنوان پنجمین فیلتر و در برخی از دستگاه ها به عنوان آخرین فیلتر وظیفه دارد تا بو، مزه و طعم نامطبوع آب را حذف کند.

البته آب ورودی به این فیلتر تمامی مراحل تصفیه را پشت سر گذاشته است و علت ایجاد مزه ناخوشایند در آب به سبب ذخیره ماندن آب در مخزن می باشد.

در صورتی که مخزن نیز استانداردهای لازم را داشته باشد و از کیفیت مطلوب تری بهره مند باشد، فشار کاری فیلتر پست کربن نیز به مراتب کمتر خواهد بود.

استانداردهای جهانی SGS، WQA و UKAS این فیلتر را بررسی و تایید کرده اند. نشان این سازمان های جهانی سبب شده تا این کالا پر فروش تر باشد و کیفیت بسیار قابل اطمینان و قابل قبولی نیز داشته باشد.

فیلتر پست کربن خانگی کلیین پیور مدل T33 می تواند آب ورودی را تا حداکثر دمای 42 درجه سانتی گراد تحمل کند و در برابر فشار تا حداکثر 125 psi مقاوم باشد.

فیلتر پست کربن خانگی کلیین پیور مدل T33

فیلتر پست کربن خانگی کلیین پیور مدل T33

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط