فیلتر پست کربن خانگی چه وظیفه ای دارد ؟

فیلتر پست کربن خانگی چه وظیفه ای دارد ؟

فیلتر پست کربن خانگی که عمدتا با نام فیلتر کربن نهایی نیز شناخته می شود در فیلتراسیون آب نقش مهمی را ایفا می کند. از فیلتر پست کربن در سیستم تصفیه آب خانگی عمدتا در آخرین مرحله و یا بعد از فیلتر ممبران استفاده می شود. فیلترهای پست کربن از کربن پودری فعال شده تشکیل شده اند. این فیلتر معمولا در آخرین مرحله وظیفه دارد تا ناخالصی های احتمالی باقی مانده را حذف کند.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی که به روش اسمز معکوس عمل می کنند از مخزن تصفیه آب جهت ذخیره آبی که تصفیه شده است بهره می برند. آبی که در مخزن ذخیره می شود باید در هنگام مصرف به دلایلی، مجددا تصفیه شود و از فیلتر پست کربن عبور کند. از جمله :

  • آبی که ممکن است در مدت زمان طولانی در مخزن ذخیره شود ممکن است دچار تغییر در طعم و بو و مزه شود
  • ممکن است کیفیت مخزن استفاده شده در سیستم پایین باشد و طعم و مزه ای را به آب تصفیه شده اضافه کند.
  • همچنین ممکن است که مخزن مدت زمان طولانی مورد مصرف قرار گرفته باشد و در این صورت لایه های رسوبی و ناخالصی هایی در مخزن به وجود می آید که بهتر است برای رفع این مشکل مخزن ذخیره تعویض گردد.

کربن پودری که فعال شده است دارای سطح مقطع بسیار زیادی می باشد. این سطح مقطع باعث می شود که میزان جذب بالا برود. در فیلتر پست کربن به دلیل دارا بودن سطح مقطع بالا، ناخالصی ها وارد منافذ کربن شده و کربن اجازه خروج آن ها را نمی دهد.

بهتر است هنگام خرید فیلتر پست کربن به نکاتی توجه داشته باشید. از جمله :

  • کربن مورد استفاده در فیلتر حتما بر پایه مواد گیاهی باشد.
  • بدنه فیلتر دارای کیفیت بالایی باشد و استانداردهای لازم جهت مواد خوراکی را دارا باشد.
  • توسط سازمان های معتبر مورد تایید قرار گرفته باشد.

تمام فیلترهای پست کربن موجود در شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با برندهای معروف و از کیفیت بالایی برخوردار است و تمام نکات بالا به طور کامل رعایت شده است.

فیلتر پست کربن خانگی چه وظیفه ای دارد ؟

فیلتر پست کربن خانگی چه وظیفه ای دارد ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط