فیلتر پست کربن خانگی لکس پیور 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی لکس پیور 1500 گالن

اولین فاکتوری که برای سنجش کیفیت فیلتر پست کربن قرار می گیرد، جنس کربن به کار برده شده درون فیلتر و بدنه ای است که به عنوان محفظه اطراف کربن ها را در بر می گیرد.

کربن نقش اساسی در تصفیه آب دارد و اگر مرغوب و با کیفیت نباشد نمی تواند فرآیند تصفیه آب را به خوبی انجام دهد. امروزه کربن بر پایه پوسته نارگیل جزء مرغوب ترین کربن هایی است که در صنعت تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر پست کربن خانگی لکس پیور 1500 گالن جزء یکی از فیلترهای صلی سیستم RO و به دلیل ساختار استاندارد و به روز قابلیت نصب در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی را دارد.

این فیلتر فارغ از برند و نوع سیستم های تصفیه برای فیلتراسیون آب کاربرد دارد و عموما در مراحل انتهایی دستگاه قرار می گیرد.

فیلتر پست کربن وظیفه دارد تا آب ذخیره شده در مخزن را مجددا تصفیه کند، این کار باعث می شود تا آب خروجی از دستگاه طعم و مزه گواراتری داشته باشد زیرا ممکن است آب از ذخیره ماندن درون مخزن دچار طعم و مزه ناخوشاینده شده باشد.

فیلتر پست کربن خانگی لکس پیور 1500 گالن از جنس پوسته نارگیل ساخته شده است و محفظه آن از جنس پلاستیک فود گرید با استانداردهای مصارف خوراکی است.

کربن موجود در این فیلتر به شکل ذرات ریز در آمده اند که سطح داخلی بسیار گسترده ای دارند، این کربن ها توان تصفیه 1500 گالن آب را دارند و طول عمر آن تا حداکثر یک سال و معمولا نصف طول عمر ممبران است.

فیلتر پست کربن خانگی لکس پیور 1500 گالن توسط نهادهای بین المللی NSF و WQA بررسی و تایید شده است.

فیلتر پست کربن خانگی لکس پیور 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی لکس پیور 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط