فیلتر پست کربن خانگی لایف واتر

فیلتر پست کربن خانگی لایف واتر

لایف واتر (Life water) از برندهای تایوانی سازنده دستگاه ها و فیلترهای تصفیه آب خانگی است. این کمپانی در ساخت محصولات خود از بهترین و با کیفیت ترین مواد استفاده می کند به همین دلیل محصولاتی بسیار با کیفیت و با راندمان کاری بالا عرضه می نماید.

فیلتر پست کربن خانگی لایف واتر از فیلترهای بسیار مهم به ویژه در دستگاه تصفیه اسمز معکوس می باشد. فیلتر پست کربن در پنجمین مرحله از دستگاه و بعد از فیلتر ممبران قرار می گیرد.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس ممکن است آب مدت زمان زیادی در مخزن ذخیره شود و بنا به علتی کیفیت آب در مخزن پایین تر بیاید و یا دچار طعم و مزه نامطبوعی شود به همین علت فیلتر پست کربن را در دستگاه های تصفیه آب قرار دادند. از ورودی فیلتر پست کربن آب ذخیره شده در مخزن وارد می شود و مجددا تصفیه می گردد. در واقع آب با گذر از بین ذرات کربن پودری، ناخالصی های احتمالی موجود در خود را از دست می دهد و طعم و مزه نامطبوع آن نیز با گذر از بین ذرات کربن از بین می رود.

ساختار فیلتر پست کربن خانگی لایف واتر به صورت خطی بوده و دارای اتصالات روزه ای است. درون این فیلتر ذرات کربن پودری فعال شده قرار گرفته اند و این کربن ها بر پایه مواد گیاهی می باشد و از قدرت جذب بالایی برخوردار هستند.

به صورت کلی این فیلتر دارای استانداردهای لازم جهت استفاده در دستگاه می باشد و همچنین توسط استانداردهای بین المللی از جمله NSF،WQA ، ISO، FDA و UKAS مورد تایید قرار گرفته است.

طول عمر این فیلتر بنا به عواملی چون کیفیت آب ورودی، کیفیت مخزن ذخیره، تعویض به موقع فیلترها تغییر می کند اما در اغلب موارد این فیلتر تا حداکثر یک سال مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی :

  • جنس : فیلتر کربن فعال پودری
  • نوع فیلتر : خطی یا اینلاین
  • نوع اتصال : روزه ای
  • طول عمر فیلتر : حداکثر یک سال
  • محدوده دمای آب ورودی : 2-42 درجه سانتی گراد
  • محدوده فشار آب ورودی :10-40 psi
فیلتر پست کربن خانگی لایف واتر

فیلتر پست کربن خانگی لایف واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط