فیلتر پست کربن خانگی سوپر کریستال 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی سوپر کریستال 1500 گالن
طبق استانداردهای جهانی دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس، فیلتر پست کربن آخرین فیلتر یا پنجمین فیلتر مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی است که وظیفه تصفیه نهایی آب و بهبود طعم و مزه آب خروجی از سیستم را بر عهده دارد. از آنجایی که عموما آب خروجی از پست کربن دیگر تصفیه نمی شود و فیلترهای بعدی دستگاه معمولا افزودنی هستند، استفاده از نوع با کیفیت آن در دستگاه بسیار مهم است.
برند سوپر کریستال (super crystal) یکی از برندهای تایوانی و معروف در زمینه تولید فیلترهای تصفیه آب خانگی است. این کمپانی با سال ها فعالیت متوالی و با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان حرفه ای، توانسته است محصولاتی مطابق با رفع نیازهای خانواده جهت تولید آب شرب تولید نماید.
فیلتر پست کربن خانگی سوپر کریستال 1500 گالن به صورت خطی طراحی شده است و با تولید و تصفیه 1.9 لیتر آب در هر دقیقه برای مصارف خانگی کاملا مناسب می باشد. این فیلتر با طول 10 اینچ و با قطر 2 اینچ در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس فارغ از برند دستگاه و نوع آن قابلیت استفاده دارد. برای نصب این فیلتر می توان از اتصالات فیتینگی 1.4 اینچی استفاده کرد و به راحتی آن را نصب یا تعویض کرد. دقت داشته باشید قبل از مصرف آب از این فیلتر باید اجازه دهید تا 5-10 لیتر آب اولیه سیاه رنگ آن خارج شود.
کربن های موجود در این فیلتر از مواد کاملا گیاهی ساخته شده اند و در بهبود طعم و مزه آب و حذف ناخالصی های احتمالی موجود در آب به خوبی عمل می کند. فیلتر پست کربن خانگی سوپر کریستال 1500 گالن از نظر کیفی مورد تایید سازمان بهداشت جهانی NSF قرار گرفته است و حداکثر طول عمر مفید آن تا یک سال و پس از مصرف 1500 گالن آب است.

فیلتر پست کربن خانگی سوپر کریستال 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی سوپر کریستال 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط