فیلتر پست کربن خانگی سافت واتر مدل WH-2019-PC

فیلتر پست کربن خانگی سافت واتر مدل WH-2019PC

فیلتر پست کربن خانگی سافت واتر مدل WH-2019-PC یکی از فیلترهایی است که می تواند در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس جزء فیلترهای اصلی دستگاه به حساب بیاید و مورد استفاده واقع شود.

این فیلتر از محدود فیلترهایی است که تمامی استانداردها و ویژگی های لازم در ساخت آن به صورت کامل رعایت شده است. این فیلتر همچنین توانسته است گواهی بین المللی از استانداردهای جهانی NSF،WQA  وSGS  را بدست آورد.

بدنه فیلتر پست کربن خانگی سافت واتر مدل WH-2019-PC از جنس پلاستیک می باشد و دارای استاندارد food grade نیز است. فیلتر پست کربن خانگی soft water از نوع اینلاین بوده و درون آن را ذرات کربن فعال شده که بر پایه مواد گیاهی می باشند، پر کرده است.

ذرات کربن درون این فیلتر در واقع وظیفه دارد تا آب تصفیه شده ای را که در مخزن ذخیره شده است مجددا تصفیه کند. از آنجایی که آب می تواند ساعت های طولانی در مخزن ذخیره شود ممکن است در طعم و مزه آن تغییراتی ایجاد شود و یا آلودگی های احتمالی به آب اضافه شوند.

آب ذخیره شده درون مخزن با گذر از فیلتر پست کربن مجددا مورد تصفیه قرار می گیرد و طعم و مزه نامطبوع و آلاینده های احتمالی درون خود را از دست می دهد.

فیلتر پست کربن سافت واتر مدل WH-2019-PC پس از فیلتر ممبران و معمولا در پنجمین مرحله از دستگاه قرار می گیرد و توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد. طول عمر فیلتر پست کربن به عوامل متعددی بستگی دارد اما در اکثر موارد این فیلتر تا 1 الی 1.5 سال قابلیت استفاده دارد.

کیفیت آب ورودی به فیلتر، دقت فیلتر ممبران، میزان مصرف آب، کیفیت کربن درون فیلتر و غیره از عواملی هستند که بر طول فیلتر پست کربن تاثیر می گذارند. از آنجایی که فیلتراسیون نهایی آب توسط این فیلتر صورت می گیرد پس لازم است در زمان معین و به موقع تعویض گردد.

فیلتر پست کربن خانگی سافت واتر مدل WH-2019-PC

فیلتر پست کربن خانگی سافت واتر مدل WH-2019-PC

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط