فیلتر پست کربن خانگی اینلاین استار

فیلتر پست کربن خانگی اینلاین استار

استفاده از فیلتر مرغوب در دستگاه برای تولید آب سالم و با کیفیت بسیار مهم است، انتخاب فیلترهای مرغوب و اورجینال باعث ارتقاء کیفیت آب خروجی از دستگاه می شود.

بی توجهی به این مسئله می تواند منجر به افت کیفیت آب خروجی از سیستم تصفیه آب شود.

علاوه بر اینکه استفاده از فیلترهای اصل در دستگاه مهم است، تعویض به موقع فیلترها نیز بسیار مهم است.

فیلتر پست کربن خانگی اینلاین استار یکی از فیلترهای تصفیه آب بسیار مرغوب است و طراحی استاندارد آن باعث شده تا بتوان از این فیلتر در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

در محل ورودی و خروجی این فیلتر از دو اتصال فیتینگی سر خود استفاده شده است که می توان با استفاده از شیلنگ 1.4 اینچ خانگی به راحتی این فیلتر را در مسیر جریان آب قرار داد.

فیلتر پست کربن در پنجمین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی و پس از ممبران نصب می شود، از آنجایی که آب با عبور از ممبران به آب نسبتا خالص تبدیل می شود.

کاملا تصفیه شده است، بار کمتری بر دوش پست کربن است و به همین دلیل طول عمر آن نسبت به سایر فیلترهای پیش تصفیه کربنی بالاتر است و عموما می توان تا نهایتا یک سال از فیلتر در دستگاه استفاده کرد.
فیلتر پست کربن خانگی اینلاین استار از مواد اولیه گیاهی و درجه یک ساخته شده است و قدرت جاذب بسیار بالایی در حذف بو و مزه احتمالی و آلاینده های شیمیایی موجود در آب دارد.

در واقع این فیلتر وظیفه دارد تا آب تصفیه شده درون مخزن را مجددا تصفیه کند تا از نظر کیفیت برای مصرف آماده شود.

فیلتر پست کربن خانگی اینلاین استار

فیلتر پست کربن خانگی اینلاین استار

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط