فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی توس

فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی توس

فیلتر پست کربن خانگی توس یکی از فیلترهای با کیفیت و مرغوب است که مصرف کنندگان و مشتریان از مصرف این فیلتر همواره رضایت کافی داشته اند.

این فیلتر به شکل کپسولی است که با دانه های ریز کربن فعال پر شده است و در اغلب موارد در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در پنجمین مرحله از دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع این فیلتر پس از ممبران و پس از مخزن تصفیه آب نصب می شود و کارایی و کاربرد آن به جهت تولید آبی خوش طعم تر و شفاف تر است.

زیرا ممکن است آب از ذخیره ماندن در مخزن دچار طعم و بو نامطبوعی شود، در این موارد فیلتر پست کربن تصفیه نهایی آب را انجام می دهد و با بهبود طعم و مزه آب به بالاتر رفتن کیفیت آب خروجی از سیستم بسیار کمک می کند.

فیلتر پست کربن خانگی توس قادر است ۱۵۰۰ گالن آب را تصفیه کند. طبیعی است پس از مصرف این حجم از آب ذرات کربن فعال به کار برده شده در فیلتر اشباع شده و کارایی خود را از دست می دهند.

بنابراین پیشنهاد می شود هر سال یک بار این فیلتر را تعویض کنید تا کیفیت آب خروجی از دستگاه حفظ شود.

بدنه این فیلتر از جنس پلاستیک پلی پروپیلن ساخته شده است و کربن به کار برده شده در آن بر پایه پوست نارگیل است.

به دلیل استفاده از این مواد اولیه درجه یک فیلتر پست کربن خانگی توس موفق به اخذ گواهینامه از استانداردهای جهانی WQA، NSF وFDA شده است.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی توس

فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی توس

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط